Ania Bardowska, Grzegorz Bardowski z synkiem Jasiem
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła termin porodu!? Jej brzuszek jest już bardzo duży

Ania Bardowska, Grzegorz Bardowski z synkiem Jasiem
Instagram

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" wkrótce po raz drugi zostanie mamą. O ciąży ukochana rolnika poinformowała w maju mediach społecznościowych. Anna wyznała, że wraz z mężem Grzegorzem oczekują przyjścia na świat dziewczynki. Do tej pory przedszkolanka nie powiedziała, na kiedy planowany jest termin porodu, ale najnowsze zdjęcia Ani nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Dziewczynka urodzi się lada moment! Zobaczcie, jak wygląda Anna.

Anna Bardowska z dużym brzuszkiem 

Anna i Grzegorz Bardowscy są już rodzicami blisko 3-letniego chłopca. Synek pary przyszedł na świat pod koniec 2016 roku. Już za kilka tygodni Jaś zostanie starszym bratem! Jak już wiadomo, Anna spodziewa się córki. Ukochana rolnika już skompletowała wyprawkę dla dziewczynki. Teraz oczekuje przyjścia malutkiej na świat. Poród zbliża się wielkimi krokami. Bardowska wyznała na Instagramie, że coraz mniej ma już sił. Kiedy urodzi? 

- Nie dodałam żadnego filmu (na YouTube - red.) w ubiegłą niedziele i w najbliższą niedzielę nie wiem czy dodam. Plan mam taki aby nagrać coś w tym tygodniu, ale tak powoli do wszystkiego podchodzę. Skupiam się na swoich dzieciaczkach ale zbytnio nie mam już siły… - wyznała Anna w sieci.

Zobacz także: Ania Bardowska zrobiła małe przemeblowanie pokoju syna! Szykuje miejsce dla drugiego dziecka?

I dodała, że jeżeli uda jej się nagrać wideo, to pokaże jak urządziła z mężem sypialnię i kącik dla dziecka. Ania wyznała także, że zamówiła piękne prześcieradła, jednak przesyłka może trwać nawet 16 dni. Żona rolnika nie jest pewna, czy paczka zdąży przyjść na czas! 

Zobaczcie, jak na chwilę przed porodem wygląda Ania! Jak myślcie jakie imię otrzyma malutka? 

Anna jest już w zaawansowanej ciąży.

Anna Bardowska
Instagram

Anna urodzi dziewczynkę. 

Anna Bardowska
Instagram

 

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48