Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ania Bardowska szykuje się do narodzin córki. Zobaczcie, co kupiła dla dziewczynki!

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ania i Grzesiek Bardowscy już za kilka tygodni po raz drugi zostaną rodzicami. Jedna z najpopularniejszych par, które poznały się na planie programu "Rolnik szuka żony", ma już syna Jasia. Teraz czekają na narodziny wymarzonej córeczki. Dziewczynka wkrótce przyjdzie na świat, więc ciężarna żona rolnika rozpoczęła już przygotowania do jej narodzin. Ania skompletowała wyprawkę dla córeczki, a swoimi zakupami pochwaliła się w filmie opublikowanym na YouTube. 

Ania Bardowska pokazała wyprawkę dla córki

Ania Bardowska w najnowszym filmie opublikowanym w sieci przyznała, że skończyła już 32. tydzień ciąży. Oznacza to, że poród zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Jak wiemy, żona rolnika już jakiś czas temu rozpoczęła przygotowania do narodzin córeczki, ale teraz pokazała całą wyprawkę dla maleństwa. 

Moja wyprawka dla dziecka jest prawie kompletna - przyznała Ania. Kącik dla małej jeszcze nie jest gotowy na razie wszystkie rzeczy zbieram do jednej szafy, układam, przekładam jak wariatka, bo te malutkie rzeczy są takie słodkie. Przy Janku tak miałam, myślałam, że przy drugim dziecku nie będę miała siły i czasu, ale jednak - dodała Bardowska. 

Bardowska przyznała, że większość rzeczy ma po swoim synku. Dokupiła jednak kilka słodkich różowych ubranek i kocyków dla dziewczynki. Ania zdradziła również, że najbardziej jest zadowolona z mobilnego leżaczka, który w domu będzie jej zastępował wózek.

Zobaczcie, jaką wyprawkę dla córki przygotowała Ania! Spójrzcie również na duży brzuszek żony Grześka! 

Zobacz także: Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" wybiera imię dla córki! Jest już decyzja!?

Ania Bardowska pochwaliła się wyprawką dla córki

Ania Bardowska pokazała wyprawkę dla córki
screen youtube.com

Żona Grześka już wkrótce urodzi drugie dziecko

Ania Bardowska pokazała wyprawkę dla córki
screen youtube.com

 

Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33