Ania Rolnik szuka żony
AKPA

Ania z „Rolnik szuka żony” szczerze o związku z Kubą „Jestem szczęśliwa, chociaż…”. Jak naprawdę im się układa?

Ania Rolnik szuka żony
AKPA

Ania i Jakub z „Rolnik szuka żony” są uznani za najsympatyczniejszą parę szóstej edycji programu. W świątecznym odcinku w końcu otwarcie powiedzieli prawdę o swoim związku. Czy nadal są razem? Jakubowi udało się nawiązać dobry kontakt z synem Ani? Zobaczcie, jak spędzają święta! Razem czy osobno?

Ania z „Rolnik szuka żony” szczerze o związku z Kubą!

Kobieta od początku programu widać, że była zainteresowana rolnikiem, ale bała się okazywać uczucia i wyraźnie była zdystansowana. W finałowym odcinku potwierdzili, że są razem, ale ze strony Anny nie padło wyznanie miłości. A jak jest teraz?

Szybko się poznaliśmy, szybko poznał moją rodzinę, ja jego. (…) Jestem szczęśliwa, chociaż myślę, że Kuba mi jeszcze więcej szczęścia pokaże. – szczerze wyznała kandydatka Jakuba.

Teraz nie można mieć już wątpliwości, że para jest razem i są w sobie zakochani, co potwierdził sam rolnik słowami:

Poczułem motyle w brzuchu, bo naczekałem się trochę. 

Jak Ania i Kuba spędzają święta?

Podczas wspólnego ubierania choinki Anna wyznała, że te święta są dla niej zupełnie inne. Nie spędzi ich sama, ale będzie miała u swojego boku mężczyznę, który się troszczy o nią i jej dziecko:

Teraz będzie inaczej, bo jest nas więcej i nie będę w te święta sama. Będę mogła dać prezent. Może dostanę prezent? – wyznała z uśmiechem.  Żyjemy jak rodzina, która nie przypieczętowała tego jeszcze. Jestem szczęśliwa, bo znalazłam to czego szukałam. - dodała.

Z kolei Jakub postrzega te święta nieco inaczej! Rolnik cieszy się ze wspólnie spędzonego czasu, ale nie ukrywa, że obawia się nowej roli – rodzica:

Czekam z niecierpliwością i z pewną tremą, bo będę musiał się sprawdzić jako rodzic – powiedział Jakub.

Okazuje się, że syn Anny szybko zaakceptował Jakuba i już mają wspólną pasję, którą jest piłka nożna. Rolnik odbiera chłopca ze szkoły i razem odrabiają lekcję.

Teraz kończę pracę i jadę do Ani. Odbieram Janka z treningu. Traktuje go jak dorosłego. (...) Rozmawiamy po męsku. Jestem szczęśliwy, czuje, że coś tworzę. Brakowało mi tego bardzo - wyznał szczerze Jakub. 

Ich relacja bardzo cieszy Anię, bo zdanie Janka i jego szczęście jest dla niej najważniejsze. Teraz ma już z kim dzielić rodzicielstwo. Widać, że Anna i Jakub są bardzo zaangażowani w ten związek, a wspólne zdjęcia pełne miłości publikowane na Instagramie potwierdzają, że są zakochani.

 

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

 

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56