Ania i Grzegorz Bardowscy wspominają swoje wesele
Instagram

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" pokazali archiwalne nagrania ze ślubu! Co za pamiątka! 

Ania i Grzegorz Bardowscy wspominają swoje wesele
Instagram

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" kilka dni temu obchodzili swoją 4. rocznicę ślubu! Z tej okazji opublikowali wyjątkowe zdjęcie. Dziś postanowili podzielić się jeszcze większą liczbą wspomnień dotyczących jednego z najważniejszych dni w życiu. Jak wyglądało ich wesele? 

Zobacz także: Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" obchodzą czwartą rocznicę ślubu! Pokazali wyjątkowe zdjęcie

Ania i Grzegorz Bardowscy pokazali nagrania z wesela 

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się w drugiej edycji "Rolnik szuka żony" i do tej pory są jedną z najbardziej lubianych par wszystkich sezonów. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i doczekali się dwójki dzieci: Jasia oraz Liwii. 

Z okazji niedawnej czwartej rocznicy ślubu, opublikowali w sieci wzruszające wideo ze wspomnieniami z dnia ślubu. Pojawiły się również archiwalne nagrania z tego dnia! 

Ania opowiedziała o wyborze sukni ślubnej: 

Wybór męża to był najlepszy wybór na świecie. W każdej sukni czułam się jak muminek. Kiedy je mierzyłam, marzyłam o tym, żeby jak najszybciej je ściągnąć. Ostatecznie jedyną rzecz, którą w swoim wyglądzie bym zmieniła to fryzura i makijaż. Najlepiej się czuję w naturalnym makijażu. 

Również z garniturem Grzegorza było kilka wpadek. Ania zdradziła z kolei, że inną wymarzoną sukienkę, tym razem na poprawiny, szyła specjalnie u krawcowej. Kreacja była inspirowana jedną ze stylizacji Natalii Siwiec, jednak sukienka okazała się ostatecznie być za mała. Ania zdeklarowała jednak, że jeszcze nie wszystko stracone, ponieważ jeżeli uda jej się jeszcze troszeczkę schudnąć to chętnie ubierze się w nią na chrzest Liwii. 

Zdradzili również, że bardzo się denerwowali dniem ślubu. W kościele pojawili się o pół godziny za szybko przez co zdążyli przywitać wszystkich gości w kościelnym przedsionku. Zgodnie stwierdzili, że stres odpuścił tuż przy pierwszym tańcu: 

Chodziliśmy na zajęcia ale nasz taniec nie był jakiś super, chociaż wszyscy bili brawo. Wczoraj to sobie przeglądaliśmy, a to wyglądało jakbym działał w zwolnionym tempie - mówił Grzegorz 

Chyba każda para młoda ich zrozumie :)

Zobacz także: Aneta z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Znamy płeć! Wybrała już imię?

Ania i Grzegorz Bardowscy opublikowali film ze wspomnieniami ze swojego ślubu. 

Bardowcy kilka dni temu obchodzili swoją 4. rocznicę ślubu. 

Ania i Grzegorz Bardowscy  z"Rolnik szuka żony" ślub
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56