Party Stories
Ania i Grzegorz Bardowscy wspominają swoje wesele
Instagram
Newsy

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" pokazali archiwalne nagrania ze ślubu! Co za pamiątka! 

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" kilka dni temu obchodzili swoją 4. rocznicę ślubu! Z tej okazji opublikowali wyjątkowe zdjęcie. Dziś postanowili podzielić się jeszcze większą liczbą wspomnień dotyczących jednego z najważniejszych dni w życiu. Jak wyglądało ich wesele? 

Zobacz także: Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" obchodzą czwartą rocznicę ślubu! Pokazali wyjątkowe zdjęcie

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Ania i Grzegorz Bardowscy pokazali nagrania z wesela 

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się w drugiej edycji "Rolnik szuka żony" i do tej pory są jedną z najbardziej lubianych par wszystkich sezonów. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę i doczekali się dwójki dzieci: Jasia oraz Liwii. 

Z okazji niedawnej czwartej rocznicy ślubu, opublikowali w sieci wzruszające wideo ze wspomnieniami z dnia ślubu. Pojawiły się również archiwalne nagrania z tego dnia! 

Ania opowiedziała o wyborze sukni ślubnej: 

Wybór męża to był najlepszy wybór na świecie. W każdej sukni czułam się jak muminek. Kiedy je mierzyłam, marzyłam o tym, żeby jak najszybciej je ściągnąć. Ostatecznie jedyną rzecz, którą w swoim wyglądzie bym zmieniła to fryzura i makijaż. Najlepiej się czuję w naturalnym makijażu. 

Również z garniturem Grzegorza było kilka wpadek. Ania zdradziła z kolei, że inną wymarzoną sukienkę, tym razem na poprawiny, szyła specjalnie u krawcowej. Kreacja była inspirowana jedną ze stylizacji Natalii Siwiec, jednak sukienka okazała się ostatecznie być za mała. Ania zdeklarowała jednak, że jeszcze nie wszystko stracone, ponieważ jeżeli uda jej się jeszcze troszeczkę schudnąć to chętnie ubierze się w nią na chrzest Liwii. 

Zdradzili również, że bardzo się denerwowali dniem ślubu. W kościele pojawili się o pół godziny za szybko przez co zdążyli przywitać wszystkich gości w kościelnym przedsionku. Zgodnie stwierdzili, że stres odpuścił tuż przy pierwszym tańcu: 

Chodziliśmy na zajęcia ale nasz taniec nie był jakiś super, chociaż wszyscy bili brawo. Wczoraj to sobie przeglądaliśmy, a to wyglądało jakbym działał w zwolnionym tempie - mówił Grzegorz 

Chyba każda para młoda ich zrozumie :)

Zobacz także: Aneta z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Znamy płeć! Wybrała już imię?

Ania i Grzegorz Bardowscy opublikowali film ze wspomnieniami ze swojego ślubu. 

Bardowcy kilka dni temu obchodzili swoją 4. rocznicę ślubu. 

Ania i Grzegorz Bardowscy  z
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania i Grzesiek Bardowscy, Małgosia Borysewicz
Instagram
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ma konflikt z Ania i Grześkiem Bardowskimi? Mamy komentarz!
Małgosia Borysewicz w rozmowie z Party.pl zdradziła, jak wyglądają jej relacje z Anią i Grześkiem Bardowskimi.

Małgosia Borysewicz w rozmowie z Party.pl zdradziła, jak wyglądają jej relacje z Anią i Grześkiem Bardowskimi. Czy jest między nimi konfikt? Małgosia i Paweł z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" oraz Ania i Grzesiek z drugiej edycji to zdecydowanie najpopulaniejsze pary, które poznały się na planie show o poszukujących miłości rolnikach. Dzięki występom w hicie TVP pary zdobyły nie tylko wielką miłość, ale również ogromną popularność. Dziś Ania i Grzesiek oraz Małgosia i Paweł mają tysiące fanów, którym zdarzają się kłótnie o uczestników "Rolnik szuka żony". Teraz Małgosia Borysewicz podczas rozmowy z Party.pl skomentowała kłotnie jej fanów z fanami Ani i Grześka i zdradziła, jak wyglądają jej relacje z Bardowskimi! Musicie posłuchać, co o relacjach z Anią i Grześkiem powiedziała nam Małgosia! Zobacz także:  Żona Pawła Szakiewicza z "Rolnik szuka żony" pokazała wzruszające rodzinne zdjęcia. Najmłodsza Antosia skradnie Wasze serca! Małosia Borysewicz wzięła udział w 4. edycji show "Rolnik szuka żony".

Ania i Grzegorz Bardowscy
Instagram
Newsy
Ania i Grzesiek Bardowscy z "Rolnik szuka żony" obchodzą czwartą rocznicę ślubu! Pokazali wyjątkowe zdjęcie
Rolnik szuka żony: Ania i Grzegorz Bardowscy świętują 4 rocznicę ślubu!

Ania i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji " Rolnik szuka żony ". Wczoraj obchodzili już 4. rocznicę ślubu! Ale ten czas leci! Ania krótko podsumowała te piękne lata u boku męża, a co ciekawe podkreśliła, że wcale nie są tak idealni jakby mogło się to wydawać! Czy Grzegorz będzie zadowolony z wpisu, który zamieściła w internecie? Najbardziej lubiana para z "Rolnik szuka żony" zdradziła również, co wygrawerowali sobie na obrączkach - to dość nietypowy pomysł.  Zobacz także:  Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała piękne zdjęcia dzieci. "Liwia nie jest podobna do Jasia" Ania i Grzegorz Bardowscy obchodzą 4. rocznicę ślubu Uczucie Ani i Grzegorza Bardowskich rodziło się oczach widzów. Ania i Grzegorz poznali się na planie "Rolnik szuka żony", a dziś są już 4 lata po ślubie i mają dwoje wspaniałych dzieci: synka Janka i córeczkę Liwię. Uczestniczka show TVP z okazji czwartej rocznicy ślubu opublikowała zdjęcie z mężem. Zapozowali na polu, a to dla nich symboliczne. W końcu oboje zajmują się gospodarstwem, ale również początek ich znajomości był związany z rolnictwem.  16 kwietnia, nasza 4 rocznica. Wzloty, upadki, kłótnie, godzenie się - na pewno nie jesteśmy idealni ! Wspólne prowadzenie gospodarstwa, wspólne wychowywanie Jasia i Liwi, wspólna praca - życzcie nam dużo cierpliwości :) Grawer na naszych obrączkach - Future Days. Coś co przypomina nam, żeby patrzeć tylko do przodu :) Podsumowanie naszych wspólnych dni - MIŁOŚĆ ❤️ Życzymy im kolejnych takich pięknych lat, aby mogli cieszyć się każdą kolejną rocznicą coraz bardziej.  Zobacz także:  Ania Bardowska pokazała projekt swojego domu. Będzie bardzo nowocześnie Ania i Grzegorz Bardowscy obchodzą już 4....

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"
Instagram/Ania Bardowska/Iwona Rygielska
Newsy
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z chrzcin Liwii! Tak wyglądała cała rodzina w tym wyjątkowym dniu

W minioną niedzielę Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" ochrzcili Liwię! Ten wyjątkowy dzień miał odbyć się już jakiś czas temu, jednak małżeństwo przeniosło uroczystość ze względu na pandemię koronawirusa. Na Instagramowym profilu Ani Bardowskiej właśnie pojawiły się zdjęcia z chrzcin. Możemy zobaczyć na nich całą rodzinkę, jak również piękny tort, który został przygotowany specjalnie na tą okazję.  Zobacz także:  Ania Bardowska pokazała swoją stylizację z chrztu córki. Spójrzcie tylko na jej sukienkę! Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" ochrzcili Liwię! Właśnie pojawiły się nowe zdjęcia z uroczystości!  Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" długo czekali na ten dzień! Chrzciny małej Liwii odbyły się później niż pierwotnie planowała para - wszystko przez pandemię koronawirusa. Na szczęście teraz organizacja imprez do 150 osób jest możliwa, dlatego w minioną niedzielę 5 lipca, Liwia została ochrzczona.  Już kilka dni temu Ania Bardowska pochwaliła się wspólnym zdjęciem z mężem. Wtedy też mogliśmy zobaczyć w jakiej kreacji wystąpiła mama Liwii w dniu chrzcin córeczki. Internautki były pod ogromnym wrażeniem jej sukienki, a Ania wyglądała bardzo elegancko! Teraz pojawiły się kolejne zdjęcia - tym razem zrobione przez profesjonalnego fotografa.  Na zdjęciach możemy zobaczyć całą rodzinkę! Grzegorz postawił na szarą marynarkę w kratę, eleganckie spodnie w ciemnym kolorze oraz brązowe buty. Synek małżeństwa również wyglądał jak mały dżentelmen. Miał muchę, białą koszulę z krótkim rękawem i kamizelkę w szarym kolorze oraz ciemne spodnie. Cała czwórka na zdjęciu wygląda przeuroczo, ale to Liwia skradła fotografię swoją minką. Oczywiście internauci w komentarzach...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner