Aneta na planie 5. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Aneta z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży! Znamy płeć! Wybrała już imię?

Aneta na planie 5. edycji Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Aneta z "Rolnik szuka żony" była kandydatką Marka w piątej edycji programu. Kobieta nie znalazła miłości w hitowym programie TVP, ale szczęście znalazła później u boku znajomego. Pod koniec 2019 roku Aneta z Rydułtów wyszła za Mateusza Rosgę. Teraz para spodziewa się dziecka i w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim" zdradzili, czy przygotowali już wyprawkę dla dziecka. Uczestniczka "Rolnika" zdradziła też, czy obawia się porodu w dobie epidemii koronawirusa!

Aneta z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży!

Aneta Fojcik i Mateusz Rosga znali się już przed programem, ale ich losy połączyły się tak naprawdę dopiero po emisji  5. edycji "Rolnik szuka żony", co potwierdzili w rozmowie z dziennikzachodni.pl. Kiedy mężczyzna wrócił z Francji od razu napisał do Anety i szybko okazało się, że między nimi narodziło się uczucie. 

Przyjechał kiedyś razem z moim znajomym, razem mieli zrobić coś na dachu. Tak poznałam Mateusza - mówiła Aneta. Z kolei mężczyzna dodał: Znaliśmy się wcześniej. Wyjechałem jednak za granicę, nie było mnie w Polsce – powiedział dziennikarzom Dziennika Zachodniego Mateusz.

Teraz para spodziewa się dziecka, a Internauci uważają, że na zdjęciach ze ślubu, który odbył się w listopadzie 2019 roku już było widać ciążowy brzuszek. Aneta, która jest nauczycielką w szkole w Rybniku, zdążyła przygotować się do narodzin dziecka i zdradziła w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim", że już udało jej się skompletować wyprawkę:

Wózek kupiliśmy wcześniej, a z ubrankami nie mam problemu, bo siostra ma sklep z ubrankami dla dzieci – powiedziała Aneta.

Uczestniczka "Rolnika" zdradziła też czy urządzili już pokój dla dziecka! Okazuje się, że w czasie epidemii koronawirusa wcale nie jest to łatwe:

Mieszkanie jest małe, na razie będzie w naszej sypialni. Chcieliśmy remontować mieszkanie po babci, ale teraz trudno cokolwiek zrobić. Musimy to odstawić na spokojniejszy czas. - dodała

Czy Aneta z "Rolnik szuka żony" wybrała już imię dla dziecka?

Aneta razem z mężem zdradzili płeć dziecka i przyznali, że już niebawem na świat przyjdzie ich pierwszy syn! Nie zdradzili jeszcze imienia, jakie wybrali dla chłopca, ale obecnie marzą o tym, aby ich dziecko było zdrowe:

Ale mąż powtarzał - co będzie, to będzie, najważniejsze by było zdrowe. Jakby była córeczka to też byłaby "córeczka tatusia". U nas same dziołchy, synka jeszcze nie było – mówi wprost Aneta.

Gratulujemy przyszłym rodzicom!

Zobacz także: Ania Bardowska pokazała projekt swojego domu. Będzie bardzo nowocześnie

Aneta z "Rolnik szuka żony" wyszła za mąż.

Aneta z Rolnik szuka żony wyszła za mąż
East News

Aneta była kandydatką Marka w 5. edycji "Rolnik szuka żony". 

Aneta i Marek z 5. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48