Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Ania Bardowska zdradziła płeć dziecka! Kiedy maleństwo pojawi się na świecie?

Anna i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony"
Instagram

Anna Bardowska zdradziła swoim fanom, jakiej płci będzie jej drugie dziecko! Ania i Grzesiek z drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony" zaledwie kilka tygodni temu poinformowali, że już wkrótce po raz kolejny zostaną rodzicami.

Pierwsze dziecko pary urodziło się pod koniec 2016 roku- na świecie pojawił się wówczas ich syn Jaś, a teraz Ania i Grzesiek czekają na narodziny drugiego dziecka. Będzie syn czy córka? Już wszystko jasne! Żona rolnika zdradziła płeć dziecka i poinformowała, kiedy maleństwo pojawi się na świecie.

Dziewczynka czy chłopiec? 

Anna Bardowska opublikowała w sieci nowy film w którym nie tylko pokazuje, jak wygląda jej dzień, ale zdradza również, jakiej płci będzie jej drugie dziecko! 

W dzisiejszym vlogu możecie spędzić ze mną czas w naszym domu, od kuchni. Uważni słuchacze dowiedzą się czy spodziewamy się chłopca czy dziewczynki 🥰? Oprócz tego zabiorę Was na ogród i pokażę co tam uprawiam 😉. Na koniec a’la przepis na lemoniadę arbuzową czyli mój smak lata 2019.

Żona jednego z najpopularniejszych uczestników programu "Rolnik szuka żony" na nagraniu przyznała, że urodzi... córkę! Kiedy dziewczynka pojawi się na świecie? 

Nic od rana prawie nie zrobiłam, obiad naszykowałam, jakieś 2-3 prania a się czuję, jakbym przebiegła maraton. Jak my dziewczynko moja dotrwamy do listopada? - mówi na nagraniu Ania. 

Internauci ruszyli z gratulacjami. Co pisali w komentarzach?

- Gratulacje, będzie Jaś miał siostrzyczkę, super, dużo zdrówka dla mamusi
- Gratulacje :) Bardzo ladnie wygladasz :) Ciaza Ci sluzy :)
- Super bedzie parka,gratulacje ❤️ - komentują fani. 

Zobaczcie nowe nagranie Ani Bardowskiej! Zwróćcie uwagę na jej duży brzuszek, który teraz jest już naprawdę bardzo widoczny.

Ania zdradziła płeć dziecka. 

Żona Grześka z "Rolnik szuka żony" ma już naprawdę duży brzuszek.

Anna Bardowska podkreśliła duży brzuszek w kolorowej sukience
youtube.com

 

Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12