Anna i Grzegorz Bardowscy wychodzą z Pytania na Śniadanie

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" wybiera imię dla córki! Jest już decyzja!?

Anna i Grzegorz Bardowscy wychodzą z Pytania na Śniadanie

Ania i Grzegorz Bardowscy z programu "Rolnik szuka żony" spodziewają się drugiego dziecka. Para ma już kilkuletniego synka, Jana, a jakiś czas temu Ania zdradziła, że teraz spodziewa się córki. W sieci pojawiło się mnóstwo pytań odnośnie drugiej ciąży i imienia, jakie wybrała dla dziecka. Ania Bardowska jako autorka popularnego videobloga nagrała filmik, w którym zdradza, jakie imię będzie miała jej córka!

Jak będzie miała na imię córka Ani Bardowskiej?

Ania Bardowska jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek „Rolnika”. Swoją popularność wykorzystuje, by prowadzić kanał na YouTube dla innych kobiet, często chwali się swoimi kulinarnymi popisami i czasem publikuje rodzinne zdjęcia na Instagramie. Ostatnio rolniczka postanowiła odpowiedzieć na fale pytań o ciążę i na swoim videoblogu zdradziła, że chciała nazwać córkę - Maria:

Wcześniej powiedziałam, że jeśli to będzie dziewczynka to nazwiemy ją Marysia, Maria. Teraz jednak pojawiły się pewne wątpliwości. Zastanawiamy się czy aby na pewno... Wiele jest imion, które nam się podobają, wybór trudny. - mówi Anna Bardowska.

Okazuje się, że wybór imienia utrudnia fakt, że wiele pięknych imion nie ma pozytywnego skojarzenia, dlatego odpadają:

Większość imion niesie ze sobą jakieś wspomnienia, skojarzenia - dodała. 

Na ogłoszenie imienia będziemy musieli jeszcze poczekać. Jedno jest pewne, kiedy Ania i Grzegorz podejmą decyzję z pewnością podzielą się tym z fanami!

Ania i Grzegorz w "Rolniku"!

Para poznała się w programie "Rolnik szuka żony". Grzegorz niemal od pierwszego wejrzenia zakochał się w Ani. Był na tyle pewny swojej decyzji, że odprawił pozostałe kandydatki i spędzał czas tylko ze swoją wybranką. Para w rezultacie stanęła przed ołtarzem, a trzy lata temu na świat przyszedł ich syn, Jaś.

Zobacz takżeElegancka Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowy brzuszek. Fani są zachwyceni!

 

Anna Bardowska podkreśliła duży brzuszek wzorzystą sukienką. 

Anna Bardowska podkreśliła duży brzuszek w kolorowej sukience
youtube.com

 

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08