Angelina Jolie w okularach
Newsy

Jest ostateczna decyzja, co z dziećmi Jolie i Pitta! Aktorka teraz zupełnie zmieni swoje życie. Jakie ma plany?

Dzieci i nowa kariera? Czy to się uda?

Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do porozumienia w sprawie wychowywania dzieci! Aktorka i aktor poszli na terapię, która ma im pomóc. Para ustaliła również tymczasowe zasady opieki nd sześciorgiem ich dzieci. Jak podaje serwis TMZ.com Brad Pitt może widywać dzieci tylko na monitorowanych wizytach. Angelina Jolie natomiast jest osobą, która sprawuje opiekę nad pociechami na co dzień. Dodatkowo to psycholog decyduje gdzie i kiedy odbywać się będą wizyty aktora z dzieciakami. Dopóki para nie dojdzie do porozumienia albo sąd nie ustali innych warunków - tak będzie musiało pozostać.

Angelina Jolie i Brad Pitt pierwszy raz tak szczerze o powodach rozwodu! Najważniejsze cytaty!

Angelina Jolie chce zamieszkać w Londynie

To jednak nie koniec nowości z życia Angeliny Jolie i Brada Pitta. Okazuje się, że gwiazda ma zamiar wyjechać do Londynu i zamieszkać tam na stałe. Według portalu TMZ.com chce się tam realizować i zdobyć wysoką pozycję w ONZ. Już od kilku lat aktorka mocno zaangażowana jest w politykę i pomaga najuboższym oraz podkreśla to, jak ważny jest dla niej pokój na świecie. Po wyjściu na jaw informacji o rozwodzie Brangeliny pojawiły się spekulacje, że w otoczeniu Angeliny Jolie są dwie kobiety, które namawiają ją do tego, aby zrobiła karierę polityczną jako Sekretarz Generalny ONZ. Podobno pomóc ma jej w tym rozwód z Bradem Pittem i udowodnienie, że nie nadaje się on na ojca. Czy jej to się uda? Zobaczymy wkrótce.

 

Zobacz: Angelina Jolie zdradzała Brada Pitta?! "Jest zakochana w innym mężczyźnie" NOWE FAKTY o rozwodzie dekady!​

 

Angelina Jolie i Brad Pitt doszli do porozumienia w sprawie dzieci

Brad Pitt, Angelina Jolie z dziećmi na lotnisku
Eastnews

 

Angelina Jolie chce wyjechać do Londynu i zrobić karierę w ONZ.

Angelina Jolie
ONS

Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi!
Newsy
Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi?! Jest odpowiedź policji z Los Angeles AKTUALIZACJA
Poznajcie szokujące szczegóły

Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi - podaje amerykański portal tmz.com. Jak pisze, właśnie wszczęto postępowanie w sprawie zachowania aktora wobec jego dzieci. Portal podaje, że używał on przemocy fizycznej i psychicznej. To ma wyjaśniać, dlaczego Angelina Jolie złożyła pozew o rozwód. Warto przypomnieć, że aktorka jako powód rozstania podała różnice co do wychowywania dzieci.   Brad Pitt oskarżony o znęcanie się nad dziećmi! Punktem kulminacyjnym była ich podróż 14 września, kiedy Brad Pitt w prywatnym samolocie miał bardzo wściec się na dzieci. Według relacji, miało dojść nawet do rękoczynów. Po wylądowaniu na lotnisku w Los Angeles aktor nie uspokoił się, co bardzo zdenerwowało Angelinę Jolie. 19 września do sądu wpłynął pozew o rozwód, ale z zaznaczeniem informacji, że separacja trwa od 15 września, co sugeruje, że Angelina Jolie podjęła decyzję o rozstaniu dzień po incydencie na lotnisku. W tej sprawie zarówno Angelina jak i Brad złożyli już zeznania.  Przypominamy, że to portalowi tmz.com Angelina Jolie przekazała swoje oświadczenie w sprawie rozwodu, a dodatkowo serwis współpracuje z bliską osobą z rodziny Jolie-Pitt, co może potwierdzać, że informacje są wiarygodne. Jednak inny portal, the Hollywood Reporter zdobył wypowiedź przedstawiciela policji z Los Angeles, który... temu zaprzecza:  Policja Los Angeles nie prowadzi żadnego postępowania przeciw Bradowi Pittowi w sprawie przemocy wobec dzieci - mówi w the Hollywood Reporter sierżant Barry Montgomery z LAPD. - Nie mamy żadnego śledztwa w jego sprawie. O ile mi wiadomo pan Pitt nie rozmawiał też z policją. (...) Zdajemy sobie sprawę jak nakręcają się plotki i mam nadzieję, że kilka z nich uda nam się uciszyć. Nie ma żadnego śledztwa z udziałem pana Pitta - mówi stanowczo sierżant. A magazyn "People" cytuje oświadczenie...

Brad Pitt, Angelina Jolie
East News
Newsy
Brad Pitt wściekł się na syna Maddoxa?! "Wpadł w furię, doszło do rękoczynów" Jest oświadczenie FBI
Jaka jest prawda?

Nowe fakty w sprawie rzekomego znęcania się Brada Pitta nad dziećmi. Informacja o stosowaniu przez aktora przemocy fizycznej i psychicznej wobec dzieci obiegła świat za sprawą publikacji amerykańskiego portalu tmz.com. Punktem kulminacyjnym miała być rodzinna podróż aktorskiej pary i ich dzieci 14 września. To właśnie wtedy, Brad Pitt miał wpaść w furię w obecności dzieci, a nawet miało dość do rękoczynów. Po tej sytuacji, Angelina Jolie miała podjąć decyzję o rozwodzie z aktorem. Polecamy: Przemoc psychiczna – sposoby na toksycznych ludzi Brad Pitt znęcał się nad dziećmi? Jak informuje portal DailyMail.co.uk, na pokładzie prywatnego samolotu doszło do kłótni między Bradem Pittem a jego adoptowanym synem - 15-letnim Maddoxem. Nie wiadomo, o co poszło. Jednak według źródła portalu, aktor wcale nie uderzył nastolatka. Według informacji portalu, doniesienia o rzekomym znęcaniu się Brada Pitta nad dziećmi mają być "sfabrykowane lub mocno przesadzone". FBI bada sprawę Brada Pitta Sprawę rzekomego znęcania się Brada Pitta nad dziećmi bada FBI oraz służby socjalne Los Angeles. FBI wydało specjalne oświadczenie w tej sprawie. W odpowiedzi na zapytanie w sprawie zarzutów w ramach jurysdykcji szczególnej samolotów w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej samolotu, którym leciał Pan Brad Pitt i jego dzieci, FBI nadal zbiera fakty i oceni, czy dochodzenie na szczeblu federalnym będzie zrealizowane. A Wy co o tym myślicie? Sprawa wydaje się być bardzo skomplikowana. Jak było naprawdę? Wszystko zapewne rozstrzygnie się w sądzie.   Zobacz też: Ojciec Angeliny Jolie skomentował informację o rozwodzie córki! Padły bardzo wzruszające słowa   Brad Pitt faktycznie znęcał się nad dziećmi? Trwa wyjaśnianie tej sprawy. Jednak jedno jest pewne - Angelina Jolie nie chce być już dłużej żoną Brada Pitta.

Brad Pitt w muszce
Newsy
Brad Pitt nie odda dzieci Angelinie Jolie! Aktor chce walczyć o prawo do opieki!
Brad Pitt nie odda dzieci Angelinie Jolie! Aktor chce walczyć o prawo do opieki!

Brad Pitt będzie walczył o dzieci! We wtorek wieczorem świat obiegła informacja na temat rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta. Wiele osób jest wstrząśniętych tym, że jedna z najsłynniejszych par na świecie podjęła decyzję o rozstaniu. Aktor i aktorka byli ze sobą przez 12 lat, poznali się w 2004 roku, gdy Brad był jeszcze mężem Jennifer Aniston. Dwa lata temu wzięli ślub. Wówczas deklarowali, że dojrzeli do tego, aby przysięgać sobie miłość i wierność. Podkreślali też, że zrobili to dla dobra swoich dzieci, których mają aż sześcioro.   Brad Pitt będzie walczył o dzieci z Angeliną Jolie! Teraz okazuje się, że to małżeństwo najprawdopodobniej nie przetrwa próby czasu. Angelina Jolie w poniedziałek złożyła pozew o rozwód, w którym jako powód rozstania zaznaczyła, że dzielą ich różnice, co do sposobu wychowywania dzieci. Pojawiły się też informacje, że Brad Pitt zdradzał aktorkę z Marion Cotillard, ale czy to prawda? Nie da się ukryć, że zagadką pozostaje to jak para podzieli się opieką nad dziećmi. Podobno w pozwie rozwodowym Angelina zaznaczyła, że chce mieć całkowitą opiekę nad dziećmi, ale oczywiście Brad Pitt będzie mógł je odwiedzać. Jak podaje portal tmz.com, aktor nie zgadza się na takie rozwiązanie. Chce uczestniczyć tak samo w życiu dzieci, jak jego żona i będzie domagał się pełnej opieki nad dzieciakami. Pitt nie chce jednak przy tym wszystkim skrzywdzić Angeliny Jolie. Jak myślicie, kto powinien przejąć opiekę na dziećmi?   Zobacz: Angelina Jolie wynajęła detektywa, by przyłapał Brada Pitta na zdradzie?! Są nowe SZCZEGÓŁY ich rozwodu   Angelina Jolie i Brad Pitt będą walczyć o dzieci w sądzie Brad Pitt chce mieć pełne prawo do opieki nad dziećmi

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner