Aneta Zając jest troskliwą mamą dwóch synów. Aktorka postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie, co takiego zrobili jej chłopcy w... kuchni! Okazało się, że Robert i Michał mają ogromny talent do pieczenia! Ich kulinarne dzieło także zostało opublikowane przez gwiazdę. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Co takiego zrobili chłopcy?

Reklama

Zobacz także: Aneta Zając w kruczoczarnych włosach! Fani zachwycają się tą spektakularną zmianą!

Dzieci Anety Zając mają ogromny talent kulinarny!

Aneta Zając ma teraz dużo czasu dla dzieci. W obecnej sytuacji, kiedy wszyscy musimy się stosować do zasad społecznej kwarantanny, spędzamy dużo czasu w domu. To idealny czas na odkrycie nowych pasji i talentów razem ze swoimi pociechami. Wygląda na to, że aktorka doskonale wie co zrobić, aby jej synowie nie nudzili się w domu i połączyli przyjemne z pożytecznym.

Oferowane przez Frisco kody to doskonała okazja, aby uzupełnić zapasy spożywcze w kuchni bez obaw o duży rachunek!

Robert i Michał postanowili pomóc mamie w pieczeniu babeczek. Chłopcy byli tym tak zaangażowani, że ich mama postanowiła pochwalić się tym w sieci.

Zobacz także

Mężczyźni w kuchni.. hmm co to będzie .. chyba jakieś przepyszne babeczki z czekoladą ????☺️ #myboys #kucharze #family - napisała Aneta Zając

Fani aktorki również nie kryli zachwytu, że gwiazda potrafi zorganizować swoim dzieciom ciekawe zajęcia, które pochłaniają ich bez reszty!

- Taka to pożyje ????mama idealnie wychowałaś swoich synków ????????

- Pięknie wyszły te babeczki zdolne chłopaki pozdrawiam i życzę smacznego

- Fajnie, że dzieciaki się angażują

- Zdolniachy????????

- Chłopaki niech robią, a Pani sobie odpocznie ???? ???? - piszą fani gwiazdy.

My również jesteśmy pełni podziwu! Babeczki wyszły rewelacyjnie i na pewno tak samo smakowały. To fantastyczne, kiedy dzieci tak angażują się w pomoc przy domowych obowiązkach! Aktorka może być dumna z Michała i Roberta!

Instagram

A oto efekt pracy dzielnych pomocników Anety Zając! Prawda, że wyszło wspaniale?

Instagram

Kilka tygodni temu Robert i Michał skończyli 9 lat. Wtedy też chłopcy także dzielnie uczestniczyli w pieczeniu tortu! Chyba rosną prawdziwi Masterchefowie!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama