Pierwsza miłość- Aneta Zając w podwójnej roli
mat. prasowe

Aneta Zając pokazała urocze zdjęcie z synami. Robert i Michał mają już 8 lat!

Pierwsza miłość- Aneta Zając w podwójnej roli
mat. prasowe

Aneta Zając rzadko publikuje zdjęcia swoich dwóch synów w sieci. Aktorka chroni ich prywatność i nie chce, aby wizerunek dzieci był powielany w mediach. Teraz gwiazda "Pierwszej miłości" zrobiła wyjątek i pokazała zdjęcie Michała i Roberta. Bliźniaki mają już 8 lat, jednak szybko nie powiemy, do kogo są bardziej podobne. ;) Zobacz dlaczego! 

Aneta Zając z synami

Aneta Zając jest mamą 8-letnich bliźniaków: Michała i Roberta. Chłopcy są oczkiem w jej głowie. Gwiazda dzieli opiekę nad dziećmi z ich ojcem, Mikołajem Krawczykiem. W przeciwieństwie do aktora, Aneta Zając nie związała się z nikim dłużej po rozstaniu. Ostatnio plotkowaliśmy, że gwiazda spotyka się z mężczyzną z Trójmiasta, jednak informacje nigdy nie zostały potwierdzone. 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Aneta Zając znowu zakochana! Kim jest jej nowy partner?

Aneta Zając jest aktywna w sieci, gdzie obserwuje ją już 185 tysięcy osób! Aktorka często publikuje selfie, rzadko można u niej zobaczyć posty reklamowe. Ostatnia fotografia bardzo spodobała się fanom 37-latki. Gwiazda "Pierwszej miłości" pokazała jak spędza czas z synami! Ten widok z pewnością Was rozczuli.

💚❤️ #mylove #familytime #sundaymood #przytulaski Miłej niedzieli 💋💋💋

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy.

- Najpiękniejszy czas ,a podwójne tulasy są najlepsze, szczególnie jeśli się wykonuje podwójną prace w tym samym czasie. Moje bliźniaki tez dziś miały dzień miłości nawet do siebie :):) pozdrawiamy. 

 

- Jesteś silna, jesteś dzielna, jesteś Best mom ever ❤️❤️❤️

- Jakie fajne zdjecie :))) Mama i Chłopaki ukochane ♥️💚♥️ - pisali internauci.

Zobaczcie zdjęcie Anety z Michałem i Robertem. Mikołaj u siebie na profilu również nie pokazuje twarzy dzieci, więc prędko nie zobaczymy jak wyglądają chłopcy. Co myślicie o tym o zakrywaniu twarzy dzieci w sieci?

Aneta z synami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💚❤️ #mylove #familytime #sundaymood #przytulaski Miłej niedzieli 💋💋💋

Post udostępniony przez Aneta Zajac (@aneta_zajac_official)

Aneta Zając z dziećmi.

 

Więcej na temat Aneta Zając
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51