Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Aleksandra Szwed: "Przez ostatnie 10 lat tyle nie przeklinałam co teraz!" Dlaczego?

Aleksandra Szwed: "Przez ostatnie 10 lat tyle nie przeklinałam co teraz!" Dlaczego?

Choć Aleksandra Szwed trafiła do świata filmu już jako mała dziewczynka, dopiero w ostatnich miesiącach zadebiutowała jako aktorka dubbingowa. Ola zagrała postać Emily w polskiej wersji popularnej gry komputerowej "Until Dawn":

Emily jest specyficzną postacią. Ja jej nie lubię, nie przepadam za nią. Dziewczyna jest potwornie wygadana wyszczekana, sarkastyczna do bólu, ale z drugiej strony jest też bardzo inteligentna. Powiem szczerze - jak dostałam ten tekst... - przez ostatnie 10 lat nie przeklinałam tyle, co przez te dwa miesiące nagrywając "Until Dawn".

Oprócz Aleksandry Szwed, w produkcji wzięły udział także Maja Bohosiewicz i Marta Wierzbicka. Jesteście ciekawi efektów?

 

Zobacz także: Aleksandra Szwed na koncercie - dwa razy bisowała!

 

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aleksandra Szwed z dzieckiem
Newsy
Ola Szwed bierze ślub? "Nie zaprzeczam"
Ola Szwed bierze ślub? "Nie zaprzeczam"

Kilka miesięcy Ola Szwed została po raz pierwszy mamą. Aktorka długo trzymała tę informację w tajemnicy i nie zdradzała, kto jest ojcem dziecka. Tymczasem "Gwiazdy" donoszą, że Szwed myśli o ślubie ze swoim partnerem. Zapytana wprost odpowiedziała enigmatycznie: Nie potwierdzam, nie zaprzeczam. Ślub Oli Szwed z Krzysztofem Białkowskim? To właściwy partner Do tej pory gwiazda nie była skora do wychodzenia za mąż za żadnego ze swoich poprzednich partnerów, a wszelkie spekulacje na ten temat szybko ucinała. Wiele jednak zmieniło się, kiedy poznała Krzysztofa Białkowskiego , trenera personalnego, z którym ma małego Boryska. Widać, że Ola jest bardzo szczęśliwa i wreszcie dojrzała do tego, aby zalegalizować swój związek . Znajomi pary także to zauważyli: O ile wcześniej miała jeszcze jakieś wątpliwości, to teraz mówi znajomym, że chce zostać jego żoną - zdradza rozmówczyni "Gwiazd". Czeka nas kolejny ślub w show-biznesie?   Zobacz: Aleksandra Szwed pół roku po porodzie pierwszy raz na salonach! Co za figura!   Aleksandra Szwed i Krzysztof Białkowski z  dzieckiem na spacerze   Aleksandra Szwed na gali Viva Comet 2012   Ola Szwed na prezentacji marki Kazar                   

Aleksandra Szwed o synku Borysie
ONS
Newsy
Szwed pierwszy raz opowiedziała o synu. Nie miała wpływu na wybór imienia
W telewizji pochwaliła się dobrą organizacją

Większość kobiet po ciąży mocno trenuje i przechodzi na dietę. Aleksandra Szwed po urodzeniu synka zaczęła intensywnie trenować, ale o diecie w jej przypadku nie ma mowy. Gwiazda pochwaliła się ostatnie jakie jada przysmaki. Zobacz:  Tak Szwed zajada się po treningach na siłowni. Dieta? Nic z tych rzeczy Synek Borys jest dla gwiazdy oczkiem w głowie, z czym świeżo upieczona mama w ogóle się nie kryje. W weekend Szwed pojawiła się w studiu "Pytanie na śniadanie", gdzie po raz pierwszy opowiedziała jak czuje się w nowej roli i jak znosiła błogosławiony stan. Przyznała też, że dziecko nauczyło ją cierpliwości i pokory. Po tym jak pojawił się na świecie Borys nauczyła się organizować dzień tak, by mieć na wszystko czas: Okazało się, że nie kłamiąc, to było najlepsze 9 miesięcy mojego życia! Tata wybierał imię, oświadczył, że syn będzie miał na imię Borys i już. Syn nauczył mnie cierpliwości i pokory. Nauczyłam się organizować czas. Okazuje się, że da się połączyć wszystko. Jest totalnie łaskawy. Przesypia noce. Boryska pod pachę i idziemy do roboty razem. Jest grzeczny więc mogę sobie na to pozwolić. Ciąża nie choroba, dzieci też nie! Oby tak dalej. Zobacz: Ciążowy look na wiczór według Oli Szwed     Szwed miesiąc po porodzie na salonach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner