Ola Kwaśniewska o Ani Lewandowskiej Ola Kwaśniewska kpi z Lewandowskiej? Ola Kwaśniewska kpi z Lewandowskiej? Aleksandra Kwaśniewska Anna Lewandowska
Ola Kwaśniewska o Ani Lewandowskiej
"Pytacie jak to robię, że nie wyglądam jak Lewandowska..."
1/6
Ola Kwaśniewska o Ani Lewandowskiej

Aleksandra Kwaśniewska potrafi rozśmieszyć i zaskoczyć swoich obserwatorów na Instagramie. Gwiazda wstawiła niedawno fotkę w bikini. I choć ma doskonałą figurę, uwagę jej fanów zwrócił zabawny opis w postaci hashtagów, których Ola uwielbia używać. Teraz dziennikarka nawiązała do... Anny Lewandowskiej!

 

Zobacz: TEN TRENING ZWALCZA STRES, DODAJE ENERGII I POMAGA SCHUDNĄĆ - BEZ ŻADNYCH ĆWICZEŃ!

 

Ola Kwaśniewska o brzuchu Lewandowskiej?

Aleksandra Kwaśniewska, choć na oficjalne imprezy wybiera luźne stylizacje, tak naprawdę może pochwalić się świetną figurą, a przede wszystkim płaskim brzuchem. Fani wciąż pytają ją, jak dba o figurę. Ola w końcu postanowiła odpowiedzieć, oczywiście ze znanym dla siebie dystansem i poczuciem humoru. Nawiązała również do Anny Lewandowskiej, treningów i specjalnych diet:

Pytacie jak to robię, że nie wyglądam jak Ania Lewandowska. Ani też Zizel Biundszen. Przyznaję, nie jest to proste. Czasem musisz wpierdzielić parę naleśników koło północy i nie wystarczy raz. Ważna jest systematyczność i dyscyplina, choćbyś nie miał ochoty, to i tak se opchnij, żeby się nie zmarnowało - brzmi początek przewrotnego wpisu gwiazdy.

Jak widać, Kwaśniewska jest fanką nocnego podjadania, ale nie lubi też ćwiczeń :) Zobaczcie ciąg dalszy jej zabawnego wpisu na kolejnej stronie. 

 

Zobacz także: Anna Lewandowska nosi uroczy gadżet z imieniem Klary! Musicie go zobaczyć! ZDJĘCIA

2/6
Ola Kwaśniewska kpi z Lewandowskiej?

Ola przyznaje, że nie warto ćwiczyć na siłowni, jeśli nie ma się na to ochoty. Idealnym zastępstwem wydaje się być czekolada:

Tanio też nie jest, o nie. Bardzo istotne jest, by płacić kupę kasy za siłownią, na która idziesz w porywach raz w miesiącu i oczywiście korci cię, żeby częściej, bo szkoda kasy, ale no niestety, nikt za ciebie na kanapie nie poleży. Mówi się, że ćwiczenia pobudzają produkcję serotoniny i to prawda. A wiecie co jeszcze ją pobudza? Czekolada. Także tego - śmieje się Kwaśniewska. 
 

3/6
Ola Kwaśniewska kpi z Lewandowskiej?

Następnie Kwaśniewska pokazała kolejną fotkę i kolejny wpis w postaci hashtagów. Zobaczcie!

4/6
Aleksandra Kwaśniewska
ONS
5/6
Anna Lewandowska
Instagram
6/6
Anna Lewandowska
Instagram