Agnieszka Woźniak-Starak przeszła na dietę! Na pewno jej potrzebuje? ZDJĘCIA


Agnieszka Woźniak-Starak zaczęła styczniowy... detox! O dietę gwiazdy TVN zaczęła dbać jedna ze znanych firm cateringowych. Prezenterka już teraz jest bardzo zadowolona z efektów. A my zastanawiamy się, czy z tak doskonałą sylwetką Agnieszka rzeczywiście musi być na diecie ;)
Żeby mieć taką figurą jak Agnieszka Woźniak-Starak (Szulim) trzeba mocno o siebie dbać. Gwiazda na stałe trenuje z Ewą Chodakowską, sporo się rusza, ale jak wiadomo, odpowiednie odżywanie to podstawa:
tyczeń miesiącem detoxu #wiadomo ???? Zainspirowana przez @nawojka_chalupinska muszę przyznać, że jest naprawdę dobrze. #przełomwodżywianiu- pisze Agnieszka.
Dzięki temu Woźniak-Starak wygląda naprawdę seksownie. Niedawno pojawiła się zaś na okładce "Be Active" w bikini! Zobaczcie, z jakiej diety korzysta Agnieszka!
Przypomnijmy: Jedna z gwiazd chciała zapłacić łapówkę za udział w "Azja Express 2"! Woźniak-Starak: "Proponowali mi grube pieniądze"




2016.10.04 Warszawa
Agnieszka Szulim
FOT TERENT/FRB/AF EOS

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.