Agnieszka Szulim w dżinsach w balerinach od Valentino
Podoba Wam się Agnieszka?
1/4
Agnieszka Szulim w dżinsach w balerinach od Valentino
Agnieszka Szulim ma mało wolnego czasu, ale gdy już go ma, to wybiera się na... zakupy! Fotografowie przyłapali jak gwiazda wychodzi z kolegą Adrianem Boskim ze sklepu z luksusowymi dodatkami. Jak wyglądała Aga? Oczywiście znakomicie i cała w trendach, mimo że na pierwszy rzut oka zwyczajnie. Ale...
Rozszerzone, modne spodnie w stylu lat 80. Baleriny Valentino i do tego Szulim dobrała najmodniejszą kamizelkę tego sezonu, czyli w męskim kroju. Agnieszka Szulim wyznała niedawno, że wcale się na trendach nie zna, ale po tym co zobaczyliśmy na ulicy jakoś trudno nam w to uwierzyć.  Ale to jeszcze nie koniec. Do tego Agnieszka nosi t-shirt z limitowanej kolekcji PLNY LALA x Moliera 2 „CONSTELLATIONS“ ze swoim znakiem zodiaku, czyli baranem :).
Limitowana kolekcja składa się z serii 12 t-shirtów, z których każdy przedstawia inne znaki zodiaku. Motywy są haftowane.
Agnieszka udowadnia, że wygląda zachwycająco nie tylko w eleganckich kreacjach jak w ostatnim odcinku Apluaz Apluaz w sukience za... 30 tysięcy złotych! Czy jak ostatnio w pięknym garniturze na wernisażu.

A Wy w jakim wydaniu wolicie Szulim?

Zobaczcie całą galerię.

2/4
Agnieszka Szulim w kamizelece i dżinsach na ulicy

Agnieszka Szulim z Adrianem Boskim na zakupach.

3/4
Agnieszka Szulim codziennej stylizacji

Agnieszka Szulim w limitowanym t-shircie PLNY LALA x Moliera 2 „CONSTELLATIONS“. Koszulka całkowicie wykonana w Polsce.

4/4
Agnieszka Szulim na ulicy

Agnieszka Szulim na zakupach.

Więcej na temat Agnieszka Szulim