Agnieszka postawiła na sportową stylizację
WIDEO…
Wesołowski z żoną na salonach pierwszy raz po ślubie [FOTO]

ONS
Agnieszka postawiła na sportową stylizację
WIDEO…

ONS
Latem tego roku odbył się długo zapowiadany ślub Kuby Wesołowskiego i Agnieszki Szczurek. Na uroczystości pojawiło się sporo gwiazd, a para po hucznym weselu udała się w aż dwie podróże poślubne. Miesiąc miodowy został oczywiście odpowiednio udokumentowany. Przypomnijmy: Szczurek i Wesołowski w drugiej podróży poślubnej. Odpoczywają w luksusach
Od czasu ślubu para nie pokazywała się jeszcze na salonach, nie licząc elitarnej kolacji podczas Balu Fundacji TVN. Dziś jednak postanowili wyjść razem, a okazją była prezentacja nowej kolekcji Mokobelle. Kuba i Agnieszka, w przeciwieństwie do pozostałych gości, zaprezentowali się w luźnych, sportowych wręcz stylizacjach. Wesołowski z uśmiechem obserwował, jak jego ukochana ogląda biżuteryjne nowinki.
Zobacz: Plejada gwiazd na prezentacji kolekcji biżuterii
Tak Kuba i Agnieszka prezentowali się na pokazie Mokobelle:

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS

ONS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.