Agnieszka Sienkiewicz w sukience w kwiaty na konferencji
Eastnews

Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży! Kiedy urodzi?

Agnieszka Sienkiewicz w sukience w kwiaty na konferencji
Eastnews

A to niespodzianka! Jak udało nam się dowiedzieć Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży! Aktorka znana z serialu “Przyjaciółki” już wczesną wiosną urodzi swoje pierwsze dziecko. Ojcem jest Mikołaj Gauer, z którym aktorka spotyka się od ponad roku.

Czy z powodu ciąży Agnieszka Sienkiewicz wycofa się z show-biznesu i zrezygnuje z zawodowych zajęć? Już kilka miesięcy temu zrezygnowała z roli w "M jak miłość", ale obecnie gra w serialu “Przyjaciółki” i sztuce “Kochanie na kredyt”.

Agnieszka Sienkiewicz jest w ciąży! Co z jej karierą?

Szósty sezon “Przyjaciółek” jest już nagrany, a decyzja o tym, czy pojawi się kolejna seria jeszcze nie zapadła. Jeśli chodzi o teatr, to Aga cały czas gra w wyjazdowym spektaklu “Kochanie na kredyt”. Poinformowała już osoby z teatru o tym, że spodziewa się dziecka, ale na razie nie ma zamiaru zrezygnować z pracy. Spektakle ma już zaplanowane do końca listopada - zdradza nam osoba z otoczenia aktorki.

Agnieszka czuje się dobrze, dlatego nie ma zamiaru rezygnować z pracy. Aktorka może też liczyć na wielkie wsparcie swojego partnera, Mikołaja. Para nigdy nie zdecydowała się na wspólną sesję, ani wywiad o ich związku, ale ich znajomi twierdzą, że są ze sobą bardzo szczęśliwi!

Jak wygląda ukochany aktorki? Agnieszka nigdy nie pokazała się z nim publicznie, ale jego zdjęcie jest na Facebooku.

Mikołaj Gauer - kim jest partner Agnieszki Sienkiewicz?

Od ponad roku Agnieszka spotyka się z właścicielem trzech aptek Melissa w Łodzi, Mikołajem Gauerem. Poznali się przez siostrę Mikołaja, Milenę. Chłopak Agnieszki jest absolwentem Wyższej Szkoły Filmowej w Łodzi. Podobnie jak jego ukochana uwielbia dobre filmy i podróże. Para wspólnie bierze też udział w różnych akcjach charytatywnych. W jednym z wywiadów, aktorka zdradziła, że jej ukochany nie mieszka w Warszawie i nie ma nic wspólnego z show-biznesem.

Mam wspaniałego mężczyznę u boku, który jest oazą spokoju i daje mi duże oparcie, bardzo czegoś takiego potrzebowałam” - mówiła aktorka w wywiadzie dla magazynu “Grazia”.

Agnieszka u boku Mikołaja znalazła szczęście. Nie musi tłumaczyć się przed mediami ze swojego związku, jak miało to miejsce w przypadku jej poprzedniej miłości.

Agnieszka Sienkiewicz i jej związki

Gdy Agnieszka Sienkiewicz w ubiegłym roku wygrała program “Taniec z gwiazdami”, media zaczęły interesować się jej życiem prywatnym. Szybko wyszło na jaw, że aktorka od kilku lat spotyka się z aktorem Maciejem Marczewskim, który ma żonę i trójkę dzieci, dlatego ich związek nie spotkał się ze zbyt dużym zrozumieniem ze strony środowiska i mediów.

 

Agnieszka Sienkiewicz, Maciej Marczewski pozują do zdjęć
ONS

 

W wywiadzie dla "Cosmpolitan" aktorka powiedziała:

“Ni­ko­mu ni­ko­go nie od­bi­łam, ale nie za­mie­rzam na ła­mach ga­ze­ty tego ko­men­to­wać. (...) Od kilku lat je­stem w związ­ku z męż­czy­zną, który ma trój­kę dzieci jest dla nich wspa­nia­łym ojcem. Tyle w tym te­ma­cie”

Aktorka już będąc w związku z Maciejem marzyła o dziecku, ale jej poprzedni partner podobno nie chciał mieć więcej dzieci. Dlatego teraz aktorka spełni swoje marzenie. Podobno już nie może doczekać się, gdy na świecie pojawi się jej dziecko. Gratulujemy!

 

Zobacz: Mężczyźni podrywają Sienkiewicz na jeden tekst. To najgorszy z możliwych sposobów

 

Agnieszka Sienkiewicz na jesiennej ramówce Polsatu 2015

 

Agnieszka Sienkiewicz w czarnym garniturze na ściance
ONS

 

Agnieszka Sienkiewicz
ONS

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05