Agnieszka Kotulanka walczy z nałogiem

Agnieszka Kotulanka trafiła na odwyk! Uda jej się wyjść z nałogu?

Agnieszka Kotulanka walczy z nałogiem

Agnieszka Kotulanka rozpoczęła walkę z nałogiem! Okazuje się, że aktorka ostatnie kilka tygodni spędziła w specjalnym ośrodku dla osób z uzależnieniami. Według doniesień Super Expressu, Kotulanka przeszła w nim indywidualną terapię, której koszt wynosi 10 tysięcy złotych. Leczenie przyniosło rezultaty! Od momentu zakończenia terapii, Agnieszka Kotulanka nie sięga po alkohol.

 

Agnieszka Kotulanka walczy z alkoholizmem!

Kotulanka wyglądała zdecydowanie lepiej niż jak ją widziałem ostatnio. Wyszła z mieszkania zupełnie trzeźwa i poszła na zakupy. Potem wybrała się na krótki spacer. Usiadła na ławce i wystawiła twarz do słońca - potwierdza informator tabloidu.

Tabloid poprosił o komentarz specjalistę - psychologa klinicznego Andrzeja Lipczyńskiego, który powiedział co teraz jest najważniejsze w walce Agnieszki Kotulanki.

Poza abstynencją wskaźnikiem trzeźwienia jest też m.in. posiadanie i umiejętność wykorzystywania systemu wsparcia społecznego. Coraz częściej bowiem psychologia, socjologia i medycyna zwracają uwagę na rolę wsparcia społecznego lub jego braku w procesie leczenia, powstawania schorzeń, szczególnie tych, które określamy jako psychosomatyczne. Brak poczucia wsparcia społecznego przy subiektywnym poczuciu osamotnienia czy odrzucenia obniża odporność psychiczną, a niekiedy także fizyczną - przyznał specjalista.

Jedno jest pewne - Agnieszka Kotulanka z pewnością może liczyć na wsparcie swoich kolegów z serialu "Klan", którzy wielokrotnie oferowali jej pomoc w walce z nałogiem. Aktorka do tej pory odtrącała ich wsparcie, czy teraz przyjmie pomoc od kolegów z show-biznesu?

 

Zobacz także: Jacek Borkowski o Agnieszce Kotulance: Nie odbiera telefonu i nie wpuszcza nikogo do domu

 

Agnieszka Kotulanka walczy z nałogiem.

Czy aktorka wróci do aktorstwa?

Więcej na temat Agnieszka Kotulanka
Przeładuj

"Hotel Paradise": Kto odpadł za szybko? Klaudia El Dursi zdradza, kogo jest jej najbardziej szkoda

zobacz 01:10