Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem z wnukiem"
Instagram

To dzięki niemu Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" poznaje świat na nowo! "Czuję, że mam 20 lat"

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem z wnukiem"
Instagram

Agnieszka Kotońska to przebojowa i pełna energii młoda babcia 3,5 letniego Tymka. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała jak spędza czas z ukochanym wnukiem. Przyznała, że dzięki maluchowi czuje się jakby miała znowu 20 lat! Agnieszka zamieściła wzruszający wpis, w którym opisała co czuje, mogąc spędzać czas z ukochanym wnukiem. 

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" urodziła Dajana w wieku 16 lat! Jak na wiadomość o ciąży zareagowali rodzice?

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wnuczku 

Agnieszka Kotońska w młodości musiała bardzo szybko dorosnąć. Kiedy została mamą miała zaledwie 16 lat. Jej syn Dajan również założył już rodzinę. Gwiazda TTV sprawdza się teraz w roli babci i jest z tego powodu przeszczęśliwa. Na swoim Instastory pokazała jak bawi się z Tymonkiem na trampolinie. Przyznała, że maluch bardzo przypomina jej to, jaka sama była w dzieciństwie: 

Przy moim wnuczku czuję, że mam 20 lat i nie jestem starą babcią. Dajanowi poświęciłam całe swoje najlepsze lata życia i chciałabym wrócić do tamtych czasów. Byłam i jestem zajebistą MAMĄ, ale jestem jeszcze lepszą babcią. Własne dzieci się uczy i wychowuje a wnuki się rozpieszcza... Żyje się w innym wymiarze życia. Razem z wnusiem poznaję świat na nowo... Znaczy on mnie uczy żyć w świecie dzieciństwa, szczęścia i miłości... Szczerze Wam napiszę, Tymuś jest odbiciem mnie z dzieciństwa... Kocha świat, zwierzęta i żyje jak chce #kochamciedziecko 

Agnieszka wróciła również wspomnieniami do dnia, w którym urodził się Dajan, jej syn. Przyznała, że z pełną odpowiedzialnością może posiedzieć, że jest szczęśliwa, a posiadanie takiej rodziny to jest spełnienie jej najszczerszych marzeń: 

27 lat temu też zwariowałam, oszalałam, przytuliłam moje największe szczęście Dajana i przyrzekłam sobie, że miłości i uśmiechu nigdy w naszym życiu nie zabraknie, ale żyję teraz w innym wymiarze życia. 3,5 roku temu pojawił się #tymuśkotoński i jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Mam rodzinę, o której marzyłam i więcej mieć nie muszę. Najpiękniej to widzieć szczęście u innych, radość i spełnienie. Wtedy Twoje życie jest mega szczęśliwe! 

Co za piękne wyznanie! 

Zobacz także: Agnieszka z "Gogglebox" pokazała, jak świętowała Dzień Babci. Jej wnuk jest już naprawdę duży!

Agnieszka Kotońska jest przebojową babcią. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" pokazała jak spędza czas z wnuczkiem. Zamieściła wzruszający wpis. 

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem z wnukiem"
Instagram

Agnieszka Kotońska uwielbia spędzać czas z wnuczkiem. Jak sama przyznała, dzięki niemu czuje się jakby znowu miała 20 lat. 

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem z wnukiem"
Instagram

Kiedy Agnieszka Kotońska została mamą Dajana miała zaledwie 16 lat. 

Agnieszka Kotońska odchudza męża
x-news

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26