Agnieszka Kaczorowska portret z Instagrama
Instagram

Agnieszka Kaczorowska pokazała zdjęcia z basenu! Jej dekolt robi duże wrażenie

Agnieszka Kaczorowska portret z Instagrama
Instagram

Agnieszka Kaczorowska miała ostatnio trudny okres. W związku z pandemią koronawirusa musiała podjąć poważną decyzję i zdecydowała się zamknąć swoją szkołę tańca. Z drugiej strony, jak sama wyznała magazynowi "Flesz", mogła się bardziej skoncentrować na nowym domu i rodzinie. 

Mieliśmy możliwość bycia razem i budowania bliskości z córeczką. Cieszyliśmy się z mężem, że możemy obserwować, jak Emilia zmienia się i rozwija - mówiła "Fleszowi".

Agnieszka, jej mąż Maciej Pela i malutka Emilka nadal chyba mają sporo czasu dla siebie, przyjamniej sądząc ze zdjęć, które wrzuca gwiazda "Klanu". Aktorka i tancerka pokazuje kolejne fotki z wakacji - najpierw znad morza, a teraz z polskich gór.

Jedno z ostatnich wrzuconych przez Agnieszkę szczególnie zelektryzowało obserwujących jej profil na Instagramie.

Zobacz także: Wyciekły zdjęcia z wesela Agnieszki Kaczorowskiej. Są niczym kadry z filmu o miłości!

Agnieszka prezentuje obłędny dekolt na zdjęciu z basenu

Agnieszka ewidentnie dba o swój wygląd. Fani byli pod wrażeniem tempa, w jakim wyszczuplała po urodzeniu dziecka. Teraz są pod wrażeniem jej fotki z basenu. Tancerka postanowiła podzielić się - jak to określiła - refleksjami prosto ze strefy relaksu jednego z najbardziej luksusowych hoteli w Zakopanem, a przy okazji zaprezentowała swój dekolt w dość odważnym kostiumie kąpielowym.

Kiedy Ci na czymś bardzo zależy, to zrób wszystko co w Twojej mocy, aby to osiągnąć. 💪🏻 Natomiast zajmij się tym na co MASZ WPŁYW... Często istnieją też takie elementy, które są od nas niezależne i czasem mogą przesądzić o efekcie. Włącz spokój, kontynuuj działanie. 💪🏻 Co ma przyjść, to przyjdzie. A jak nie przyjdzie TO, to przyjdzie coś innego.☺️ Samo działanie jest już spełnieniem.👌🏻 A pozytywny stan ducha przynosi tylko dobre rzeczy...😉💪🏻 - napisała Kaczorowska-Pela. 

Komentujących post równie mocno co jej refleksje zachwycił wygląd gwiazdy. Prawda, że wygląda świetnie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy Ci na czymś bardzo zależy, to zrób wszystko co w Twojej mocy, aby to osiągnąć. 💪🏻 Natomiast zajmij się tym na co MASZ WPŁYW... Często istnieją też takie elementy, które są od nas niezależne i czasem mogą przesądzić o efekcie. Włącz spokój, kontynuuj działanie. 💪🏻 Co ma przyjść, to przyjdzie. A jak nie przyjdzie TO, to przyjdzie coś innego.☺️ Samo działanie jest już spełnieniem.👌🏻 A pozytywny stan ducha przynosi tylko dobre rzeczy...😉💪🏻 ________________ Takie refleksje prosto ze strefy relaksu. @hotelmercurekasprowyzakopane #mercurezakopanekasprowy #pelakiwpodróży

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój malutkiej Emilii. To prawdziwe królestwo

Agnieszka Kaczorowska zaimponowała tempem, w jakim doszła do formy po urodzeniu Emilki:

Agnieszka Kaczorowska w pomarańczowej sukience
Instagram

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26