Agnieszka Kaczorowska w czarnym płaszczu
Newsy

Agnieszka Kaczorowska przez pandemię zamknęła swoją szkołę tańca. Musiała zwolnić ludzi?

Agnieszka Kaczorowska musiała podjąć trudną decyzję i zakończyła swoją działalność. Czym się teraz zajmie?

Agnieszka Kaczorowska podjęła poważną decyzję i zdecydowała się zamknąć swoją szkołę tańca. Okazuje się, że pandemia koronawirusa sprawiła, że przez wiele miesięcy firma była zamknięta i tancerka stanęła przed dużym dylematem czy "inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić". Ostatecznie zdecydowała się zamknąć szkołę tańca, ale sama przyznała, że była to bardzo trudna decyzja: 

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych... W sumie miałam przemilczeć temat, ale jest tu ze mną od lat grono ludzi, którzy mi kibicują, którzy dobrze mi życzą i którzy obserwowali wszystkie punkty zwrotne mojego życia. Teraz też taki nastąpił.  (...) #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam. To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś. Cieszę się również, że tak ułożyliśmy sobie życie, że mamy kilka źródeł dochodu. 

Agnieszka Kaczorowska o kryzysach w małżeństwie: "Nawet jak jest źle, a czasami jest..."

Agnieszka Kaczorowska była zmuszona zwolnić ludzi z pracy?

W wywiadzie dla magazynu "Flesz" tancerka wyznała, jak faktycznie wyglądało zamknięcie szkoły tańca. Okazuje się, że na pokrycie różnych płatności musiała przeznaczyć swoje oszczędności. Czy musiała zwolnić pracowników?

Na szczęście nie. Zatrudniałam instruktorów jako firmy zewnętrzne, dlatego ten koszmar mnie ominął. Miałam też wsparcie w mężu, który jest instruktorem i dobrze zna branżę, oraz w mojej mamie, która pracuje jako księgowa i pomagała nam liczyć finanse. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że zamknięcie firmy również kosztuje. Trzeba zwrócić klientom pieniądze, rozliczyć się z wszelkich płatności. Musieliśmy na to przeznaczyć pieniądze ze swoich oszczędności.

Aktorka zdradziła też, że nie planuje już reaktywacji szkoły tańca i teraz poświęca swój czas na kilka mniejszych projektów:

Nie, już tego nie planuję. Powiem ci tak: kiedy na świecie pojawiła się moja córeczka, zrozumiałam, że to jej chcę teraz poświęcać swój czas. Nie darowałabym sobie, gdybym przegapiła jej pierwszy krok i pierwsze słowo. Własna firma, zwłaszcza w czasach kryzysu, wymaga zaangażowania bez reszty, a ja tak na razie nie chcę funkcjonować.

Jak wiadomo szkoła tańca to nie jedynie źródło dochodu Agnieszki Kaczorowskiej. Gra też w serialu "Klan" i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, co jak wiadomo może być obecnie traktowane jako całkiem dobrze płatna praca. Rekordziści, jak Robert Lewandowski miesięcznie na Instagramie mogą zarobić nawet 350 tys. zł!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój malutkiej Emilii. To prawdziwe królestwo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych... W sumie miałam przemilczeć temat, ale jest tu ze mną od lat grono ludzi, którzy mi kibicują, którzy dobrze mi życzą i którzy obserwowali wszystkie punkty zwrotne mojego życia. Teraz też taki nastąpił. Wielu z Was uczestniczyło wirtualnie lub w rzeczywistości w działalności mojej szkoły tańca, którą otworzyłam we wrześniu 2017 roku. Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami „trudnej wiosny”. Niestety w połowie marca @danceworld_by_a_kaczorowska jak wszystkie inne szkoły musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem - inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą. #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam.💪🏻 To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś.😉 Cieszę się również, że tak ułożyliśmy sobie życie, że mamy kilka źródeł dochodu. Możemy wybierać, których projektów się podejmujemy. Ja decyduję się tylko na te, przy których mogę łączyć swobodnie życie prywatne z zawodowym. I wiecie co? Wiem też, że gdy robi się pewna wolna przestrzeń to nagle przychodzi coś nowego... może coś gdzie znów będę latać niczym motyl na wietrze zwanym pasją.✊🏻🦋 ____________________ Na koniec dziękuję oficjalnie wszystkim, z którymi współpracowałam i dziękuje wszystkim którzy nam zaufali. Jeśli ktoś z Was pokochał dzięki nam taniec, to cieszę się ze mogłam mieć na to wpływ. To był piękny rozdział mojego życia.🥰

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

W najnowszym numerze magazynu "Flesz" gwiazda szczerze opowiedziała o zamknięciu szkoły tańca. 

Okładka magazynu Flesz nr 13 2020
Party.pl

Agnieszka Kaczorowska wyznała, że stara się znaleźć pozytywne strony tej decyzji. 

Agnieszka Kaczorowska w kombinezonie Sinsay
Instagram

Kibicujecie Agnieszce?

Agnieszka Kaczorowska w sukience z Reserved
Instagram

Zobacz także
Okładka magazynu Flesz nr 13 2020

Anna Lewandowska i Agnieszka Kaczorowska na okładce "Flesza"! Co je łączy?

Agnieszka Kaczorowska w pomarańczowej sukience

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoje zdjęcie sprzed lat i zdradziła, jak udało się jej schudnąć! 

 

Agnieszka Kaczorowska w pomarańczowej sukience
Instagram
Newsy
Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!
Od przeprowadzki Agnieszki Kaczorowskiej do nowego domu minęło już blisko pół roku.

Od przeprowadzki Agnieszki Kaczorowskiej do nowego domu minęło już blisko pół roku. Jak w tym czasie gwiazda "Klanu" urządziła swoje królestwo? Aktorka i jej mąż Maciej Pela razem z córką zamieszkali w ich nowym gniazdku dokładnie w ostatnie święta Bożego Narodzenia. Para przyznała wówczas, że ich dom jeszcze nie jest w pełni urządzony. Agnieszka Kaczorowska co jakiś czas pokazywała swoim fanom na Instagramie, jakie wybiera meble i jak prezentuje się jej dom. Dziś młoda mama może pochwalić się naprawdę pięknymi wnętrzami swojego apartamentu.  Zobaczcie, jak mieszka Agnieszka Kaczorowska! Pokój jej córeczki jest przepiękny!  Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska jest coraz szczuplejsza! Nowe zdjęcie gwiazdy zaskakuje... Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak urządziła swój nowy dom.

Agnieszka Kaczorowska
Instagram
Newsy
Agnieszka Kaczorowska w seksownym bikini! "Piękna" komentują internauci
Agnieszka Kaczorowska w seksownym bikini! "Piękna" komentują internauci

Agnieszka Kaczorowska opublikowała w sieci gorące zdjęcie z mężem. Piękna gwiazda "Klanu" pozuje na nim w seksownym, czerwonym bikini. Aktorka i tancerka wygląda po prostu obłędnie! Internauci są zachwyceni najnowszą fotką Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża. Spójrzcie sami, jak wypoczywają we własnym ogrodzie.  Agnieszka Kaczorowska zachwyca swoim wyglądem Agnieszka Kaczorowska ma za sobą trudne chwile. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa gwiazda musiała zamknąć swoją szkołę tańca . Po trzech latach Agnieszka Kaczorowska musiała podjąć bardzo trudną decyzję czy inwestować w firmę prywatne pieniądze, czy zakończyć działalność. (...)  Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam. To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś- pisała wówczas piękna aktorka i tancerka. W trudnym czasie Agnieszka Kaczorowska mogła liczyć na wsparcie ukochanego męża i malutkiej córeczki Emilki. Gwiazda "Klanu" spędza z bliskimi każdą wolną chwilę. Ostatnio razem wypoczywali nad morzem, a teraz wypoczywają w domu. Ostatnio Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak razem z mężem spędza czas na tarasie. Za nami piękny rodzinny dzień🥰 Emisia dziś w bardzo dobrym humorze, więc i my radośni... przesyłamy Wam uśmiechy i życzymy równie pięknej niedzieli! #Pelakowelove- napisała na Instagramie. Zdjęcie na którym pozuje w seksownym kostiumie zachwyciło internautów! - Piękna 🙂 - Cudnie wyglądacie razem 😍😍😍😍😍 - Sexy👌🏻😈 - Piekni i mlodzi😘- komentują fani. Zobaczcie piękne zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej z mężem! Zobacz także:   Drugie dziecko? Agnieszka Kaczorowska zdradza swoje...

Agnieszka Kaczorowska z mężem w beżowych płaszczach
Marek Podolczyński
Newsy
Agnieszka Kaczorowska szczerze: "Lubię zarabiać pieniądze"! Z czego się utrzymuje?
Agnieszka Kaczorowska-Pela zdradza, czy zbankrutowała po zamknięciu swojej szkoły tańca i z czego dziś się utrzymuje.

Pandemia dała się mocno we znaki wszystkim artystom. Z powodu koronawirusa zamknięto kina i teatry, wstrzymano też wiele planów zdjęciowych. Kłopoty nie ominęły  Agnieszki Kaczorowskiej-Peli , która kilka miesięcy temu była wręcz zmuszona zamknąć swoją szkołę tańca. Gwiazda, która obecnie spodziewa się drugiego dziecka, w rozmowie z magazynem "Party" zdradziła, czy naprawdę zbankrutowała i... kto zarabia pieniądze w ich domu. Agnieszka Kaczorowska-Pela o zamknięciu szkoły Agnieszka nie ukrywa, że zamknięcie szkoły tańca Danceworld było jedną z najtrudniejszych decyzji, jakie podjęła w życiu. Powód? Poświęciła jej trzy lata życia, mnóstwo pieniędzy, czasu i emocji. Zaznacza jednak, że nie zrobiła tego z powodów finansowych. Co się więc stało? Głową byłam w pracy przez całą dobę, co kładło się cieniem na naszym życiu prywatnym i pozostałych działaniach zawodowych. Do tego dochodził strach o zdrowie nasze i innych. Nie wiedzieliśmy, kiedy obostrzenia zostaną zniesione i znów będziemy mogli otworzyć szkołę – przyznała w wywiadzie Agnieszka. W tej decyzji wspierał ją mąż Maciej Pela . Tancerz przyznał, że sytuacja w szkole położyła się cieniem na ich związku. Mimo że mieszkali razem, mieli dla siebie coraz mniej czasu... Zaczęliśmy zaniedbywać siebie, stres też nam nie pomagał. Nawet gdy byliśmy w domu, siedziałem przed komputerem, wymyślając z zespołem kolejne strategie marketingowe i reklamowe. A nie o to nam w życiu chodziło... Mamy dziecko, wymarzony dom – mówi Maciej Pela. Z perspektywy oboje uważają, że była to dobra decyzja i, wbrew pozorom, pandemia okazała się dla niech bardzo dobrym i... dochodowym czasem. Państwo Pela wreszcie dokończyli remont wymarzonego domu, zrobili ogród i wreszcie mogli się nim nacieszyć....

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik