Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Kaczorowska w czarnym płaszczu
Newsy

Agnieszka Kaczorowska przez pandemię zamknęła swoją szkołę tańca. Musiała zwolnić ludzi?

Agnieszka Kaczorowska musiała podjąć trudną decyzję i zakończyła swoją działalność. Czym się teraz zajmie?

Agnieszka Kaczorowska podjęła poważną decyzję i zdecydowała się zamknąć swoją szkołę tańca. Okazuje się, że pandemia koronawirusa sprawiła, że przez wiele miesięcy firma była zamknięta i tancerka stanęła przed dużym dylematem czy "inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić". Ostatecznie zdecydowała się zamknąć szkołę tańca, ale sama przyznała, że była to bardzo trudna decyzja: 

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych... W sumie miałam przemilczeć temat, ale jest tu ze mną od lat grono ludzi, którzy mi kibicują, którzy dobrze mi życzą i którzy obserwowali wszystkie punkty zwrotne mojego życia. Teraz też taki nastąpił.  (...) #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam. To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś. Cieszę się również, że tak ułożyliśmy sobie życie, że mamy kilka źródeł dochodu. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela czekają na narodziny drugiego dziecka. Tak wygląda historia ich miłości!

Agnieszka Kaczorowska była zmuszona zwolnić ludzi z pracy?

W wywiadzie dla magazynu "Flesz" tancerka wyznała, jak faktycznie wyglądało zamknięcie szkoły tańca. Okazuje się, że na pokrycie różnych płatności musiała przeznaczyć swoje oszczędności. Czy musiała zwolnić pracowników?

Na szczęście nie. Zatrudniałam instruktorów jako firmy zewnętrzne, dlatego ten koszmar mnie ominął. Miałam też wsparcie w mężu, który jest instruktorem i dobrze zna branżę, oraz w mojej mamie, która pracuje jako księgowa i pomagała nam liczyć finanse. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że zamknięcie firmy również kosztuje. Trzeba zwrócić klientom pieniądze, rozliczyć się z wszelkich płatności. Musieliśmy na to przeznaczyć pieniądze ze swoich oszczędności.

Aktorka zdradziła też, że nie planuje już reaktywacji szkoły tańca i teraz poświęca swój czas na kilka mniejszych projektów:

Nie, już tego nie planuję. Powiem ci tak: kiedy na świecie pojawiła się moja córeczka, zrozumiałam, że to jej chcę teraz poświęcać swój czas. Nie darowałabym sobie, gdybym przegapiła jej pierwszy krok i pierwsze słowo. Własna firma, zwłaszcza w czasach kryzysu, wymaga zaangażowania bez reszty, a ja tak na razie nie chcę funkcjonować.

Jak wiadomo szkoła tańca to nie jedynie źródło dochodu Agnieszki Kaczorowskiej. Gra też w serialu "Klan" i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, co jak wiadomo może być obecnie traktowane jako całkiem dobrze płatna praca. Rekordziści, jak Robert Lewandowski miesięcznie na Instagramie mogą zarobić nawet 350 tys. zł!

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska pokazała pokój malutkiej Emilii. To prawdziwe królestwo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Drodzy, ten post nie należy do najłatwiejszych... W sumie miałam przemilczeć temat, ale jest tu ze mną od lat grono ludzi, którzy mi kibicują, którzy dobrze mi życzą i którzy obserwowali wszystkie punkty zwrotne mojego życia. Teraz też taki nastąpił. Wielu z Was uczestniczyło wirtualnie lub w rzeczywistości w działalności mojej szkoły tańca, którą otworzyłam we wrześniu 2017 roku. Przyszedł moment, aby podzielić się z Wami skutkami „trudnej wiosny”. Niestety w połowie marca @danceworld_by_a_kaczorowska jak wszystkie inne szkoły musiało zawiesić zajęcia. Byliśmy zbyt młodą firmą, aby zbudować wcześniej zaplecze finansowe, które pozwoliłoby nam przetrwać tak niespodziewane wydarzenie jak pandemia. Stanęłam przed dużym dylematem - inwestować w ten biznes nasze prywatne pieniądze czy odpuścić. Ból serca ogromny, bo byłam bardzo emocjonalnie związana z tym miejscem. Włożyłam w to mnóstwo pracy, czasu, energii, zaangażowania. Mimo tego decyzja nie była taka trudna. Zgodnie z moimi wartościami, gdzie rodzina jest na pierwszym miejscu, wiedziałam że nie mogę ryzykować. Mamy dom, dziecko, a kiedy tak naprawdę szkoła mogłaby wrócić pełną parą do gry, nie wie nikt. Nie podjęłam ryzyka. Nie mogłabym też zaczynać wszystkiego od początku. Nie teraz, kiedy jestem przede wszystkim mamą. #DANCEWORLD zakończyło swoją działalność. Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam.💪🏻 To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś.😉 Cieszę się również, że tak ułożyliśmy sobie życie, że mamy kilka źródeł dochodu. Możemy wybierać, których projektów się podejmujemy. Ja decyduję się tylko na te, przy których mogę łączyć swobodnie życie prywatne z zawodowym. I wiecie co? Wiem też, że gdy robi się pewna wolna przestrzeń to nagle przychodzi coś nowego... może coś gdzie znów będę latać niczym motyl na wietrze zwanym pasją.✊🏻🦋 ____________________ Na koniec dziękuję oficjalnie wszystkim, z którymi współpracowałam i dziękuje wszystkim którzy nam zaufali. Jeśli ktoś z Was pokochał dzięki nam taniec, to cieszę się ze mogłam mieć na to wpływ. To był piękny rozdział mojego życia.🥰

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

W najnowszym numerze magazynu "Flesz" gwiazda szczerze opowiedziała o zamknięciu szkoły tańca. 

Okładka magazynu Flesz nr 13 2020
Party.pl

Agnieszka Kaczorowska wyznała, że stara się znaleźć pozytywne strony tej decyzji. 

Agnieszka Kaczorowska w kombinezonie Sinsay
Instagram

Kibicujecie Agnieszce?

Agnieszka Kaczorowska w sukience z Reserved
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Kaczorowska w pomarańczowej sukience
Instagram
Newsy
Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!
Od przeprowadzki Agnieszki Kaczorowskiej do nowego domu minęło już blisko pół roku.

Od przeprowadzki Agnieszki Kaczorowskiej do nowego domu minęło już blisko pół roku. Jak w tym czasie gwiazda "Klanu" urządziła swoje królestwo? Aktorka i jej mąż Maciej Pela razem z córką zamieszkali w ich nowym gniazdku dokładnie w ostatnie święta Bożego Narodzenia. Para przyznała wówczas, że ich dom jeszcze nie jest w pełni urządzony. Agnieszka Kaczorowska co jakiś czas pokazywała swoim fanom na Instagramie, jakie wybiera meble i jak prezentuje się jej dom. Dziś młoda mama może pochwalić się naprawdę pięknymi wnętrzami swojego apartamentu.  Zobaczcie, jak mieszka Agnieszka Kaczorowska! Pokój jej córeczki jest przepiękny!  Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska jest coraz szczuplejsza! Nowe zdjęcie gwiazdy zaskakuje... Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak urządziła swój nowy dom.

Agnieszka Kaczorowska
Instagram
Newsy
Agnieszka Kaczorowska w seksownym bikini! "Piękna" komentują internauci

Agnieszka Kaczorowska opublikowała w sieci gorące zdjęcie z mężem. Piękna gwiazda "Klanu" pozuje na nim w seksownym, czerwonym bikini. Aktorka i tancerka wygląda po prostu obłędnie! Internauci są zachwyceni najnowszą fotką Agnieszki Kaczorowskiej i jej męża. Spójrzcie sami, jak wypoczywają we własnym ogrodzie.  Agnieszka Kaczorowska zachwyca swoim wyglądem Agnieszka Kaczorowska ma za sobą trudne chwile. Niestety, w związku z pandemią koronawirusa gwiazda musiała zamknąć swoją szkołę tańca . Po trzech latach Agnieszka Kaczorowska musiała podjąć bardzo trudną decyzję czy inwestować w firmę prywatne pieniądze, czy zakończyć działalność. (...)  Jest mi przykro, ale jak to ja, szukam pozytywów i jestem wdzięczna za moc doświadczenia, które przez te 3 lata zyskałam. To miejsce przyniosło mi też mężczyznę mojego życia, więc wiem że wszystko jest po coś- pisała wówczas piękna aktorka i tancerka. W trudnym czasie Agnieszka Kaczorowska mogła liczyć na wsparcie ukochanego męża i malutkiej córeczki Emilki. Gwiazda "Klanu" spędza z bliskimi każdą wolną chwilę. Ostatnio razem wypoczywali nad morzem, a teraz wypoczywają w domu. Ostatnio Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak razem z mężem spędza czas na tarasie. Za nami piękny rodzinny dzień🥰 Emisia dziś w bardzo dobrym humorze, więc i my radośni... przesyłamy Wam uśmiechy i życzymy równie pięknej niedzieli! #Pelakowelove- napisała na Instagramie. Zdjęcie na którym pozuje w seksownym kostiumie zachwyciło internautów! - Piękna 🙂 - Cudnie wyglądacie razem 😍😍😍😍😍 - Sexy👌🏻😈 - Piekni i mlodzi😘- komentują fani. Zobaczcie piękne zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej z mężem! Zobacz także:   Drugie dziecko? Agnieszka Kaczorowska zdradza swoje...

Agnieszka Kaczorowska z córką nad morzem
Newsy
Drugie dziecko? Agnieszka Kaczorowska zdradza swoje najbliższe plany, także macierzyńskie!
Agnieszka Kaczorowska zamknęła szkołę tańca. Chce mieć drugie dzieco?

O czasie pandemii mówi, że był dla niej dobry. Agnieszka Kaczorowska-Pela (27) skończyła urządzać dom, do którego niedawno przeprowadziła się z rodziną, błyskawicznie wyszczuplała też po urodzeniu dziecka. Na wakacje nad polskie morze wyjechała właśnie z córką Emilką, mężem Maćkiem, mamą i teściami. Na zdjęciach na Instagramie promiennie się uśmiecha i wygląda tak, jakby miała same powody do radości. Jednak z magazynem „Flesz” aktorka zdecydowała się porozmawiać nie tylko o rodzinnej sielance, ale także o ekonomicznych konsekwencjach pandemii. Dowiedzieliśmy się, że gwiazda musiała zamknąć swoją szkołę tańca! Na pierwszy rzut oka widać, że macierzyństwo bardzo ją zmieniło: jest dziś spokojna, zdystansowana i dobrze wie, czego chce od życia. Jak ci minęły ostatnie cztery miesiące? Paradoksalnie dla mnie i mojej rodziny ten czas okazał się bardzo dobry, bo mieliśmy możliwość bycia razem i budowania bliskości z córeczką. Cieszyliśmy się z mężem, że możemy obserwować, jak Emilia zmienia się i rozwija. Ona ma jedenaście miesięcy, więc czekamy na pierwsze samodzielne kroczki. Na razie malutka chodzi z naszą pomocą, delikatnie podtrzymywana za rączki, ale oboje czujemy, że za chwilę wszystko się zmieni i czeka nas nowy etap rodzicielskiej przygody. Słyszałam jednak, że ten czas był dla was bardzo trudny pod względem biznesowym. Niestety to prawda. Najpierw z bólem serca musiałam zawiesić działalność mojej szkoły tańca ze względu na bezpieczeństwo kursantów. Po kilku tygodniach stanęłam przed dylematem, jak długo mogę jeszcze czekać na odmrożenie tej branży i czy stać mnie na dokładanie pieniędzy do interesu. Zrobiliśmy więc z mężem listę plusów i minusów… Ostatecznie postanowiliśmy zamknąć firmę. To była dla was trudna decyzja? Bardzo, przede wszystkim ze...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner