Agnieszka Kaczorwska i Maciej Pela
East News

Mąż Agnieszki Kaczorowskiej zaliczył małą wpadkę. Aktorka mu nie przepuściła! 

Agnieszka Kaczorwska i Maciej Pela
East News

Agnieszka Kaczorowska świętowała urodziny swojego męża, Macieja Peli. Z tej okazji pokazała urocze rodzinne zdjęcie. Nie zabrało również małej wpadki męża aktorki, którą musiała się podzielić ze swoimi obserwującymi! 

Agnieszka Kaczorowska pokazała również nowe zdjęcie córeczki. Zobaczcie, jaka Emilka jest już duża! Z okazji święta taty, mama wybrała dla niej uroczą stylizację. 

Zobacz także: To ją zastąpiła Agnieszka Kaczorowska! Pamiętacie pierwszą Bożenkę z Klanu? Zobaczcie, co teraz robi

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcia córki 

Agnieszka Kaczorowska spędziła wyjątkowo rodzinny weekend. Miała sporo okazji do świętowania. Obchodziła 31. urodziny męża a także baby shower znajomej. Zajęła się m. in. dekoracjami z okazji tych wyjątkowych okazji. Na jej profilu społecznościowym nie zabrakło uroczego rodzinnego zdjęcia! Mała Emilka rośnie jak na drożdżach! 

Fani nie szczędzili komplementów, oprócz życzeń urodzinowych dla Macieja Peli, pojawiło się mnóstwo komentarzy odnoszących się do więzi rodzinnych Agnieszki Kaczorowskiej: 

- Wszystkiego Najlepszego dla dumnego taty i męża :) Cudowna, młoda rodzinka :) Rodzice szczęśliwi , dumni gołym okiem. Tak powinno być. Kochana cała trójca a Pani....Pani Agnieszko wyglada bajecznie . Nie jedna młoda mama pozazdrościła by takiej figury. 100Lat nie tylko dla tatki @maciek.pela ale też i dla całej rodzinki. Wspaniali ❤️😘
- Piękną tworzycie rodzinę i widać, że bardzo szczęśliwą. To cudowny widok zwłaszcza w tak ciężkich czasach widzieć autentyczną radość na twarzach ludzi.
- Dwie cudowne kobiety są, to najwazniejsze💪 Patrząc na to zdjęcie, na myśl przychodzi mi utwór pt. Sukces- Cz. Niemena... Więcej słów nie potrzeba 🍀

Agnieszka Kaczorowska na swoim rodzinnym zdjęciu wychwyciła również modową wpadkę swojego ukochanego! Stylizacja solenizanta zawierała zabawny zestaw: klapki oraz skarpety. Oczywiście musiała mu to wypomnieć na swoim Instagramie: 

A teraz cała prawda... czyli hit hitów! 

Przyznajcie się, kto z was nigdy nie pokusił się o taki zestaw! Uwielbiamy ten dystans aktorki! 

Zobacz także: 

Zobacz także: Zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej po nieprzespanej nocy zaniepokoiło fanki! „To nie jest już szczupłość chyba”! Odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska świętowała urodziny męża! Pokazała nowe rodzinne zdjęcie. Emilka to już duża dziewczynka.

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką
Instagram

Maciej Pela zaliczył małą modową wpadkę, która bardzo rozśmieszyła Agnieszkę Kaczorowską.

Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką
Instagram

Agnieszka Kaczorowska
Instagram/Agnieszka Kaczorowska

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51