Agnieszka Kaczorowska uśmiecha się do męża, Macieja

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda łazienka w jej nowym domu! Piękna?

Agnieszka Kaczorowska uśmiecha się do męża, Macieja

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak urządziła swoją łazienkę! Czy nadchodzące święta spędzi już w nowym domu? Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela tuż przed narodzinami ich córeczki zdecydowali, że chcą sprzedać  mieszkanie i kupić wymarzony dom. Para przez kilka miesięcy remontowała swoje gniazdko i marzyła, żeby zamieszkać w nowym domu jeszcze w tym roku. Czym im się to uda? Tak! Agnieszka Kaczorowska podczas relacji na InstaStories zdradziła ostatnio, że nadchodzące święta Bożego Narodzenia spędzą już w nowym domu. 

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją łazienkę

Jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się, jak urządziła sypialnię w nowym domu. Okazało się wówczas, że gwiazda postawiła na naprawdę intensywny kolor w swoim gniazdku- aktorka wybrała łóżko z zagłówkiem w żółtym kolorze. Czy kolor żółty króluje również w łazience Agnieszki Kaczorowskiej? Aktorka i tancerka opublikowała na InstaStories krótką relację, podczas której pokazała, jak wygląda jej łazienka! Dominują w niej stonowane kolory- różne odcienie szarości i beżu, które połączyła m.in. z ciemnym grzejnikiem.

Zobaczcie, jak wygląda łazienka w nowym domu Agnieszki Kaczorowskiej. Fajna? Agnieszka i jej mąż zdecydowali się na prysznic. A Wy wolicie prysznic czy wannę?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska w pięknej spódnicy z sieciówki! Dostaniesz ją na zimowych wyprzedażach w H&M!

Agnieszka Kaczorowska pokazała łazienkę w nowym domu.

Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją łazienkę
Instagram

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela nadchodzące święta spędzą w nowym domu.

Agnieszka Kaczorowska w spódnicy z cekinami
INSTAGRAM

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13