Agnieszka Hyży o kłótni z Joanną Koroniewską Agnieszka Hyży o kłótni z Joanną Koroniewską Joanna Koroniewska skłócona z Agnieszką Hyży? Joanna Koroniewska pokłóciła się z Agnieszką Hyży? Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży
Agnieszka Hyży o kłótni z Joanną Koroniewską
Jak skomentowała plotki?
1/5
Agnieszka Hyży o kłótni z Joanną Koroniewską

Agnieszka Hyży również zabrała głos w sprawie rzekomej kłótni z Joanną Koroniewską. Jak podał "Fakt", przyjaciółki miały ostro pokłócić się podczas wspólnego weekendu w Sopocie. Poszło o pracę, wychowywanie dzieci i facetów. 

 

Agnieszka Hyży dementuje plotki o kłótni z Joanną Koroniewską

Według dziennika Agnieszka i Joanna posprzeczały się m.in. o pracę:

Gdy Joasia stwierdziła, że ostatnio nie ma na nic czasu, Aga parsknęła śmiechem. Zdziwiona Koroniewska zapytała, co ją tak śmieszy i zaczęła się jatka. W pewnym momencie zaczęły się przekrzykiwać, która z nich jest bardziej zapracowana i która jest lepszą matką. Popielewicz stwierdziła, że Asia nie może narzekać na swój ciężki los, bo od dawna nigdzie nie pracuje. W przeciwieństwie do niej, która łączy bycie matką z karierą. To był istny cyrk - czytamy w Fakcie.

Jak na takie insynuacje zareagowała Agnieszka Hyży? Zobaczcie na kolejnej stronie.

Zobacz: Ależ oni się kochają! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w objęciach na plaży w Sopocie! ZDJĘCIA

2/5
Agnieszka Hyży o kłótni z Joanną Koroniewską
Instagram

Kością niezgody między Agnieszką a Joanną miał być również mąż Hyży, Grzegorz, który według Faktu, źle wpływa na Macieja Dowbora... Reakcja Agnieszki?

3/5
Joanna Koroniewska skłócona z Agnieszką Hyży?

Stanowczy komentarz: 

Pozdrawiamy "redaktorów" Faktu i innych dziękując za dzisiejszy,tak siarczysty opis naszej znajomości.Asiu ,ja naprawdę nie wiem jak możemy z takim uśmiechem razem pozować do zdjęć.Dobrze,że mamy Hyżego ;) 

4/5
Joanna Koroniewska pokłóciła się z Agnieszką Hyży?

W podobnym tonie wypowiedziała się również Joanna Koroniewska:

Gorące pozdrowienia dla obdarzonych wybujałą wyobraźnią redaktorów dzisiejszego Faktu. Widać, że sezon ogórkowy w pełni. Dobrze, że rozdziela nas Grzegorz bo byśmy skoczyły sobie do oczu. Tak bardzo sie nienawidzimy. 😜😜😜😜
Pozdrawiamy z wakacji

5/5
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży