Agnieszka Dygant pokazała, jak ćwiczy
EastNews

Agnieszka Dygant zapytana wprost czy zrobiła sobie usta! "Nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy, żadnych botoksów"

Agnieszka Dygant pokazała, jak ćwiczy
EastNews

Agnieszka Dygant na początku lutego wywołała sporo dyskusji po tym jak pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN". Aktorka promowała wówczas najnowszą część filmu "Listy do M. 4". Jednak najwięcej komentarzy wzbudził wówczas nie sam film, a jej usta. Aktorka tłumaczyła już, że "efekt powiększenia" to konsekwencja noszenia aparatu ortodontycznego. Fani jednak chyba nie do końca w to uwierzyli, bo pytania o usta pojawiały się ciągle. W końcu Agnieszka Dygant postanowiła odpowiedzieć na wszystkie pytania obserwujących jej profil instagramowy, również te o medycynę estetyczną i usta.

Co odpowiedziała?

Zobacz także: Tego mogliście nie wiedzieć o Agnieszce Dygant! Jako nastolatka była... punkiem, a jej partner to znany reżyser!

Agnieszka Dygant zapytana wprost: czy zrobiła sobie usta?

Aktorka postanowiła porozmawiać z fanami podczas relacji live na Instagramie. Obserwujący jej profil pytali ją o różne sprawy, w tym np. role w filmach. Pojawiło się też pytanie o usta. Jak aktorka sama przeczytała z ekranu, ktoś zapytał ją wprost, czy zrobiła sobie usta.

Widzę, że bardzo mocno się w to wkleiliście - zauważyła.

W ramach odpowiedzi wróciła do leczenia ortodontycznego, które zaczęło się w kwietniu zeszłego roku.  Jak tłumaczyła miała "uśmiech bardzo dziąsłowy" - jej dziąsła były bardzo widoczne. A ponieważ łuk zębów nie był równy, miało to wpływ na jej zgryz. Teraz, wraz z ortodontką, pracują by ten łuk poszerzyć. Stąd musi nosić aparat ortodontyczny. 

Te usta są automatycznie wypchnięte i wyglądają jak wyglądają - stwierdziła. A zaraz potem dodała:  - Czy ja robie sobie rzeczy związane z medycyną estetyczną? Nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy, żadnych botoksów - zapewniła zdecydowanie Dygant. 

Zacytowała też jedną z opini komentujących:

Ci co mają małe usta cieszą się z aparatu, bo dają fajny efekt. To mocno wypycha.

Wiedzieliście, że to aż tak działa? Zobaczcie sami:

Agnieszka Dygant na live opowiedziała o swoich ustach
Instagram

A to cały zapis live Agnieszki Dygant:

Agnieszka Dygant wzbudziła ostatnio sporo komentarzy swoim wyglądem. Postanowiła wyjaśnić fanom skąd ostatnie zmiany.

Agnieszka Dygant

Więcej na temat Agnieszka Dygant
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48