Agnieszka Dygant w czarnej koszuli
East News

Agnieszka Dygant jednak poprawiała urodę? „Czemu zeszpeciłaś tak te usta?”. Jest odpowiedź aktorki!

Agnieszka Dygant w czarnej koszuli
East News

Po tym jak Agnieszka Dygant pojawiła się w studiu "Dzień Dobry TVN", wokół aktorki pojawiło się sporo kontrowersji. Jak się okazuje, widzów i internautów najbardziej zaciekawił temat związany z jej... wyglądem, a fani gwiazdy zarzucili jej powiększenie ust, a także korzystanie z innych dobrodziejstw medycy estetycznej. Choć główna zainteresowana sądziła, że nagrany przez nią live na dobre utnie te spekulacje, jak widać bardzo się pomyliła. Pod najnowszym postem Agnieszki Dygant w mediach społecznościowych pojawiły się kolejne szokujące, mocne komentarze. Aktorka nie wytrzymała i odpowiedziała na hejt!

Agnieszka Dygant odpowiada na hejt

Nigdy nie używałam żadnych wypełniaczy, żadnych botoksów - zapewniała Agnieszka Dygant podczas swojego internetowego spotkania z fanami. Jednak jak się okazuje, najnowsze zdjęcia aktorki aż tak wstrząsnęły jej obserwatorami, że nie wszyscy są w stanie uwierzyć w jej słowa, a co więcej, zaczęli podejrzewać, że gwiazda majstrowała nie tylko przy ustach, ale i innych częściach twarzy. Uważają, że się zeszpeciła!

Aga uwielbiam Cię, ale czemu zeszpeciłaś tak te usta? 🤦‍♀️  Jesteś piękną kobietą i wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem. Nie piszę tego złośliwe byś poczuła się urażona absolutnie. Cenię Ciebie jako aktorkę i szanuję, bo jesteś zajebista 💪 ale nie rób już nic więcej z ustami 

Pod komentarzem fanki natychmiast zaczęły pojawiać się kolejne opinie internautów: 

- Mam takie same wrażenia.....niestety usta i prawdopodobnie policzki zostały zbyt mocno "poprawione"

- Powieki i nosek - dokładali inni.

Jak widać, tego już było za wiele. Do dyskusji włączyła się sama Agnieszka Dygant, która postanowiła odpowiedzieć na hejt wymierzony w jej stronę i musimy przyznać, że zrobiła to po mistrzowsku!

Ja swoje a ty swoje 😂 😂 😂 😂. Buziaki 😘 😘 😘  - zwróciła się bezpośrednio do internautki 

Aktorka w dalszym ciągu podtrzymuje swoje słowa, a inny wygląd jej ust ma być spowodowany aparatem ortodontycznym. Myślicie, że internauci w końcu odpuszczą jej ten temat?

Zobacz także: Tego mogliście nie wiedzieć o Agnieszce Dygant! Jako nastolatka była... punkiem, a jej partner to znany reżyser!

Agnieszka Dygant w ostatnim czasie mierzy się z wieloma negatywnymi komentarzami, a fani wręcz nie dają jej spokoju.

Agnieszka Dygant w zimowym płaszczu

Jak się okazuje, chodzi o usta aktorki! Internauci sądzą, że nie chce ona przyznać się do ich powiększenia, a także zarzucają jej wykonywanie innych zabiegów.

Agnieszka Dygant

Aktorka postanowiła nagrać live'a na Instagramie, w którym między innymi poruszyła ten temat. Oglądaliście jej wystąpienie? Niestety fani okazali się nieustępliwi, a pod jej najnowszym postem ukazały się kolejne, bardzo mocne komentarze.

 

 

Więcej na temat Agnieszka Dygant
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48