Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Chylińska o macierzyństwie
tvn.pl
Newsy

Chylińska o dzieciach: Smutne życie, zapieprzam w kapciach

"Musze odbekać za swoje"

Agnieszka Chylińska w niczym już nie przypomina siebie z czasów występów w zespole O.N.A. - blond włosy, łagodny wizerunek i macierzyństwo na pierwszym planie. Przypomnijmy: "Trzecie dziecko to był spontan"

Niedawno ruszyły castingi do kolejnej edycji "Mam Talent", gdzie Chylińska jest jurorką. Piosenkarka za kulisami programu przyznała, że choć kocha być matką to jednak jej życie prywatne jest skupione tylko na dzieciach, a udział w show pozwala jej poczuć się kobietą i traktuje go jako odskocznię. Żartuje też, że bieganie w kapciach po domu za dziećmi to kara za jej szaloną młodość:
 

Traktuję "Mam Talent" od pewnego czasu jako odskocznię od mojego bardzo smutnego, choć jednocześnie bardzo radosnego życia prywatnego. Po domu zapieprzam w kapciach za tymi moimi dzieciakami. Najwięcej czasu poświęcam 5-miesięcznej córce Krysi, jest ze mną na nagraniach. Więc rodzina, rodzina, rodzina. Kiedyś się wariowało to teraz muszę odbekać za swoje. Ale pozytywnie, bo myślę, że dzieci fajnie regulują priorytety - wyznała w wywiadzie dla tvn.pl


Nam "nowa" Agnieszka Chylińska bardzo się podoba, choć tęsknimy trochę za jej szalonym, rockowym wcieleniem. Przekonuje was w roli matki Polki?

Zobacz też galerię zdjęć z pierwszego castingu nowej edycji "Mam Talent":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Chylińska o nowej płycie
ONS
Newsy
Chylińska opowiedziała o trudnych kulisach nagrywania płyty
Kto przeszkadza Agnieszce w wydaniu albumu?

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Ostatnio jednak poświęca się macierzyństwu, a ostatnią płytę wydała już 4 lata temu. Przypomnijmy: Chylińska o dzieciach: Smutne życie, zapieprzam w kapciach Fani artystki się niecierpliwią i powoli tracą nadzieję na to, że jeszcze kiedykolwiek usłyszą nowy materiał swojej idolki. Agnieszka uczestniczy obecnie w castingach piątej edycji show "Mam Talent", ale nie ukrywa, że chce jeszcze wydać płytę. Twierdzi jednak, że jako matka nie ma na to zbyt wiele czasu, a próby nagrywania utworów skutecznie uniemożliwia jej... córka:   Od czterech lat próbuję skończyć płytę. To jest moje ogromne marzenie, bo już nawet nie mówię, że to są moje plany. Nawet się ostatnio wkurzyłam, zapakowałam Krystynę, przyjechałam do studia i mówię chłopakom: dobra, robimy, robimy. I nagle Krystyna ulała, Krystyna zrobiła kupę, Krystyna cyc, potem uśpienie. No i skończył się czas - przytacza wypowiedź piosenkarki "Grazia". Nam pozostaje tylko trzymać kciuki, że w końcu się uda i już niebawem usłyszymy nową Agnieszkę Chylińską. Czekacie na jej płytę? Zobacz też Agnieszkę Chylińską i pozostałych jurorów podczas castingów do "Mam Talent":

Agnieszka Chylińska Kiedy przyjdziesz do mnie nowy singiel
facebook
Newsy
Wyciekł NOWY SINGIEL Chylińskiej! Jest ostrzej niż ostatnio [WIDEO]
Agnieszka wraca do korzeni. Tego nam brakowało

Agnieszka Chylińska kilka miesięcy temu porzuciła karierę wokalistki i skupiła się na wychowaniu dzieci, pracy w programie "Mam talent" oraz pisaniu książek. Zobacz: "Smutne życie, zapieprzam w kapciach" Niespodziewanie pod koniec ubiegłego tygodnia pojawiła się informacja , że artystka postanowiła wrócić do muzyki i nagrała nowy singiel "Kiedy przyjdziesz do mnie" . Po ujawnieniu okładki zaczęły się spekulacje, że jest szansa na powrót Agnieszki sprzed lat. Mroczny makijaż, czarny strój i wyeksponowane tatuaże. Za produkcję piosenki odpowiadają muzycy, z którymi Agnieszka współpracuje od prawie 7 lat - Bartek Królik i Marek Piotrowski, znani jako PLAN B . To właśnie ten duet zajął się produkcją utworów na ostatni album gwiazdy "Modern Rocking". Nowy singiel w niczym jednak nie przypomina kawałków na płycie. Agnieszka brzmi jak za czasów twórczości w o.n.a. i zespole Chylińska. Jak wam się podoba? Zobacz: Chylińska o narkotykach: Bywało ze mną źle. Do dzisiaj jestem... Chylińska chwali się ciałem na gali Telekamer:

Agnieszka Chylińska na okładce PANI. Agnieszka Chylińska wywiad w PANI
Pani Facebook
Newsy
Elegancka Chylińska na okładce magazynu dla kobiet
U gwiazdy rewolucja...

Aktywność medialna Agnieszki Chylińskiej ogranicza się zazwyczaj do udziału w "Mam talent!", ramówce TVN i ewentualnych występów komercyjnych. Gwiazda rzadko udziela wywiadów i pozuje do sesji zdjęciowych, ale jeśli już decyduje się na taki krok zwiastuje to przełom w jej karierze. Wczoraj miesięcznik dla kobiet "Pani" zaprezentował okładkę wrześniowego wydania, na której zagościła Agnieszka. Artystka pozuje w eleganckim, skromnym czarnym zestawie, który świetnie kontrastuje z jej blond włosami . Wywiad zajawiony jest hasłem "Miłość wszystko załatwiła", czyli konkretnie i na temat, tak jak na Agnieszkę przystało. Zobacz: "Mam smutne życie. Zapieprzam w kapciach" Agnieszka Chylińska w mini na ramówce TVN:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner