Agnieszka Chylińska w młodości Agnieszka Chylińska
East News
1/9
East News

 

Agnieszka Chylińska po raz kolejny zasiądzie w jury programu "Mam talent". Piosenkarka jak zawsze jest bardzo ciekawa, kto zaprezentuje się przed nią oraz Małgorzatą Foremniak i Agustinem Egurrolą. Uczestniczy show TVN również są ciekawi, jacy są jurorzy. Każde z nich bowiem ma swój wyjątkowy charakter i temperament.

Nie da się ukryć, że uwagę przykuwa przede wszystkim Agnieszka Chylińska, która jest kolorowym ptakiem "Mam talent". Artystka w każdej edycji show zaskakuje nową fryzurą. Tak było i tym razem. Agnieszka Chylińska postawiła na... zieleń! Jednak naszą uwagę zwróciła także wyjątkowo szczupła sylwetka gwiazdy. Czy z jej zdrowiem dzieje się coś złego? Zobacz naszą galerię! 

 

POLECAMY: Agnieszce Chylińskiej wciąż zarzuca się, że jest za chuda! Tą stylizacją rozprawia się z hejterami!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/9
East News

 

Jurorzy "Mam talent" zjechali całą Polskę w poszukiwaniu prawdziwych perełek. Efekty ich pracy zobaczymy już jesienią na antenie TVN. Ostatnio ekipa programu "Mam talent" gościła w Warszawie. Jurorzy na casting przyjechali... rowerami! Czekał na nich tłum gapiów. Największe wrażenie zrobiła na wszystkich stylizacja Agnieszki Chylińskiej. Na początku artystka miała na sobie fioletowy t-shirt, luźne, sportowe spodenki oraz wysokie skarpety. W dodatku fryzura Agnieszki Chylińskiej nie pozwalała oderwać od niej wzroku! Później piosenkarka przebrała się i zaprezentowała się w nieco bardziej eleganckim wydaniu. Drugi strój mocno wyeksponował jej naprawdę chude nogi... Zobacz kolejny slajd!

3/9
East News

 

Czarna sukienka jeszcze bardziej wyeksponował szczupłą sylwetkę Agnieszki Chylińskiej. Od dłuższego czasu jej fani zastanawiają się, czy z jej zdrowiem przypadkiem nie dzieje się nic złego. Piosenkarka rozwiewa jednak ich wątpliwości. 

 

- Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Dokładnie tak. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyję. Też jest super, osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie: "Zobacz jaka jestem mocarna, zobacz jak ja mogę" - mówiła jeszcze niedawno Agnieszka Chylińska w programie Magdy Mołek pt. "W roli głównej".

 

Pamiętacie, jak wyglądała Chylińska w przeszłości? Zobaczcie kolejne slajdy!

4/9
Agnieszka Chylińska w młodości

 

Tak wyglądała Agnieszka Chylińska na początku swojej kariery. Wtedy piosenkarka była zbuntowaną nastolatką, która wykrzykiwała ze sceny niecenzuralne słowa. Jednak z biegiem lat jej wizerunek zmienił się diametralnie. Na lepsze? Oceńcie sami!

5/9
Agnieszka Chylińska
East News
6/9
Agnieszka Chylińska
ONS
7/9
8/9
Agnieszka Chylińska w młodości
ONS
9/9
Agnieszka Chylińska w młodości
AKPA
Więcej na temat Agnieszka Chylińska