ONS.pl
1/4
ONS.pl

 

Agnieszka Chylińska była jedną z gwiazd podczas Sylwestra 2018 w Warszawie, organizowanego przez stację TVN, z którą artystka jest związana. To nie pierwszy występ gwiazdy na imprezie TVN-u, ale ten z pewnością zostanie zapamiętany na długo! W tym roku piosenkarka wydała swoją nową płytę "Pink Punk" z którą wiązało się mnóstwo kontrowersji, dlatego ten występ był wyczekiwany nie tylko przez fanów gwiazdy. Co więcej, Chylińska po raz kolejny zaprezentowała nową fryzurę! 

 

Zobacz, jak Internauci ocenili występ gwiazdy. Nie uwierzycie, jakie są komentarze!

 

Zobacz: Gwiazdy zarobią fortunę za udział w sylwestrowych koncertach! Szpak więcej niż Zenek! Ale najwięcej zgarnie...

2/4
ONS.pl

 

Ostatnio wokalistka często eksperymentowała z kolorami włosów. Najpierw widzieliśmy ją w niebieskim kolorze włosów, potem przyszedł czas na mocny róż, a teraz gwiazda wróciła do czerni. Fani są zachwyceni i bardzo pozytywnie oceniają tę zmianę:

 

W końcu czarne włosy!!!

Super

 

A jak oceniają cały występ? Zobaczcie na następnej stronie...

3/4
ONS.pl

 

Agnieszka Chylińska swój sylwestrowy występ zaczęła od piosenki promującej jej najnowszy krążek "Mam zły dzień". Energetyczne show spodobało się publiczności, a kiedy zabrzmiały utwory "Królowa łez" i "Nie mogę cię zapomnieć" pod sceną było już naprawdę gorąco!

Zobaczcie, co Internauci sądzą o tym występie...

 

Zobacz: Agnieszka Chylińska sparodiowała słynny pokaz mody! Tego jeszcze nie widzieliście

4/4
ONS.pl

 

Zdaniem Internautów Agnieszka Chylińska dała najlepszy występ wśród wszystkich gwiazd śpiewających na Sylwestrze 2018 w Warszawie. Jej występ był energetyczny, pełen pasji i gwieździe faktycznie udało się rozgrzać tłum zebrany na Placu Bankowym. A to niektóre komentarze:

 

Ale czat 🍾🍾🥂🥂

Kobieta dynamit

Naj Najlepsza!!!!

Piękna cudowna obejrzę powtórkę

 

Zgadzacie się, że Agnieszka Chylińska dała najlepszy występ? 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska Sylwester