Agata Wróbel prosi o wsparcie finansowe
East News

Dramatyczny wpis słynnej medalistki olimpijskiej! Agata Wróbel ma poważne problemy ze zdrowiem

Agata Wróbel prosi o wsparcie finansowe
East News

 

Agata Wróbel przez lata była uznawana za jedną z największych polskich gwiazd sportu. Dwa razy sięgała po olimpijskie medale, a w 2002 roku wywalczyła mistrzostwo świata w podnoszeniu ciężarów. Niestety, po latach okazuje się, że 37-letnia była gwiazda sportu ma poważne problemy ze zdrowiem. Agata Wróbel walczy z cukrzycą i depresją. Niestety, nie stać jej na leczenie. Medalistka zorganizowała więc zbiórkę i zdradziła, jak teraz wygląda jej życie. 

 

Poruszające wyznanie Agaty Wróbel

Agata Wróbel na swoim profilu na Facebooku opublikowała link do internetowej zrzutki. Zbiera pieniądze na leczenie i "na nowy start w życiu". Zobaczcie, co napisała o swojej trudnej sytuacji. 

(...) znajduję się w sytuacji, w której mam na sobie stres związany z wieloma zobowiazaniami finansowymi przez naiwnosc dobre serce  a także z powodu wielu innych rzeczy, które wydarzyły się w moim życiu,w ciagu krotkiego okresu czasu.Nagla  smierć mojej mamy w 2016 r. Jest czymś, czego wciąż nie moge zaakceptować po dzien dzisiejszy.Choruje na cukrzycę i mam neuropatię cukrzycową, która powoduje ciągły ból w moich rękach i stopach .Muszę codziennie przyjmować silne środki przeciwbólowe  Koszty tych leków są kolejnym obciążeniem .Gleboka depresja leki napady paniki towarzysza mi codziennie- czytamy na stronie zrzutka.pl. 

Dwukrotna medalistka olimijska prosi o wsparcie.

Szukam pomocy, aby móc stanąć na nogi splacic zobowiazania odnalezc siebie sprzed lat .Kazdy ma swoje problemy choroby dobre zle dni,kazdy ma swoja historie zycia ktorej nie da sie opowiedziec w parunastu zdaniach.Wiem, że miałam wielu fanów, gdy rywalizowałam na pomoscie jeśli niektórzy z nich to widzą i czują, że chcieliby mi pomoc i przekazać nawet najmniejszą kwotę, byłabym bardzo wdzięczna- napisała Agata Wróbel.

Sprawą Agaty Wróbel zainteresował się minister sportu sportu, który za pośrednictwem twittera zaoferował pomoc.

 

Link do internetowej zrzutki dla Agaty  Wróbel znajdziecie TUTAJ.

 

Zobacz także: Dobre książki psychologiczne pomagające w walce z depresją – jakie wybrać?

 

Agata Wróbel prosi swoich fanów o pomoc.

Agata Wróbel prosi o wsparcie finansowe
East News

Więcej na temat sport
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08