Nowe koszulki reprezentacji Polski Łukasz Piszczek, Robert Lewandowski Nowe koszulki reprezentacji polski w piłce nożnej Nowe koszulki reprezentacji polski w piłce nożnej Nowe koszulki reprezentacji polski w piłce nożnej
Nowe koszulki reprezentacji Polski
Facebook/Materiały prasowe
1/6
Nowe koszulki reprezentacji Polski
Facebook/Materiały prasowe

Jest afera wokół nowych koszulek reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nowe stroje zostały przygotowane dla Biało-Czerwonych na zbliżający się mundial w Rosji. Piłkarze wystąpią w nich jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Świata. Pierwszy raz kibicie zobaczą nowe stroje już w czasie piątkowego meczu kadry z Nigerią oraz we wtorkowym spotkaniu z Koreą Południową. Okazuje się, że zanim piłkarze jeszcze mieli okazję, by przetestować nowe koszulki, niektórzy kibice już zdążyli je skrytykować. 

 

Zobacz też: Ile Robert Lewandowski zarobił w 2017 roku? Ta kwota zwala z nóg!

 

Kontrowersje wzbudziła również sesja zdjęciowa, prezentująca nowe stroje. Zobaczcie zdjęcia na następnych stronach!

 

Polecamy: Top bawełniany czy termiczny – jak się ubrać na siłownię

2/6
Łukasz Piszczek, Robert Lewandowski
Facebook/Łączy nas piłka

Nowe koszulki polskich piłkarzy - zaprojektowane przez firmę Nike - zaprezentowano 21 marca m.in. na profilu internetowym Łączy nas piłka. Nie wszyscy kibicie są do nich przekonani.

 

- Nie kupię, mam z Euro jeszcze i niewiele różni się od nowej...

- Szału nie robią.

- Męskich nie było?

- Wtórny i brzydki wzór

- Porażka

- Brzydkie

- Na Euro byly lepsze. Biala fatalna. To nie poziom MS - czytamy na Facebooku.

 

Nowe trykoty drużyny narodowej to jednak jeszcze nie wszystko. Nie mniejsze emocje wzbudziła sesja zdjęciowa, prezentująca kolekcję. 

3/6
Nowe koszulki reprezentacji polski w piłce nożnej
Materiały prasowe

Na fotografiach firmy Nike widzimy młodych kibiców, ubranych w koszulki Biało-Czerwonych. Młodzież pozuje na tle typowego polskiego blokowiska. Sesja utrzymana jest w estetyce nawiązującej do modnego obecnie trendu na lata 90-te. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy na temat zdjęć. Niektórzy zauważają pewne podobieństwo do pierwszej okładki polskiego wydania magazynu "Vogue", która również wzbudziła mnóstwo skrajnych emocji. 

4/6
Nowe koszulki reprezentacji polski w piłce nożnej
Materiały prasowe

- Chciałbym móc napisać że ta sesja foto jest udana, ale co zrobić, gdy nie jest? Pokażcie mi kogoś kto wyjdzie tak ubrany na miasto jak chłopak z lewej na pierwszym zdjęciu, albo będzie nosić reprezentacyjną koszulkę w sposób zaprezentowany na zdjęciu numer 2?” – napisał na Twitterze dziennikarz sportowy Tomasz Sokołowski.

5/6
Nowe koszulki reprezentacji polski w piłce nożnej
Materiały prasowe

A jak Wam się podobają nowe koszulki i promująca je sesja?

6/6
Nowe koszulki reprezentacji polski w piłce nożnej
Materiały prasowe

Dajcie znać w komentarzach!