Szymon Majewski, Rafał Maślak
ONS

Afera koperkowa, czyli Rafał Maślak odpowiada Szymonowi Majewskiemu: "Dziękuję za zainteresowanie moim łonem"

Szymon Majewski, Rafał Maślak
ONS

Rafał Maślak skomentował żarty Szymona Majewskiego na temat odważnego zdjęcia modela. Kilka dni temu na Facebooku Mistera Polski 2014 pojawiła się fotka, na której widzimy Maślaka pozującego jedynie w ręczniku, przepasanym na biodrach. Wystaje spod niego... owłosienie łonowe modela. Zdjęcie wywołało niemałe zainteresowanie wśród internautów.

Przesadziłeś z tym "koprem" - napisał jeden z fanów Rafała Maślaka pod zdjęciem.

Zamieszanie wokół fotki szybko zyskało miano "afery koperkowej", a ta nie umknęła uwadze Szymona Majewskiego. Showman zareagował natychmiast! Na swoim Facebooku zamieścił prześmiewcze zdjęcie, naśladujące słynną fotkę Maślaka. Nagrał również filmik na YouTube pt. "Łono Maślaka!", w którym obśmiał roznegliżowane zdjęcie przystojniaka. Rafał nie pozostał mu dłużny. Opublikował wpis, w którym zrewanżował się showmanowi.

AFERA ,,KOPERKOWA''
Dziękuję Szymonie za zainteresowanie moim łonem. Nie wiem, co ma w sobie interesującego, że zwróciłeś na to uwagę. Zestawienie przez Ciebie zaproponowane, rzeczywiście daje do myślenia i trochę zaskakuje. U mnie to jakby odrobina kopru, ale u Ciebie w takim gąszczu borów tucholskich, trudno znaleźć krecika albo bizona. Oczywiście życzę Ci posiadania tego drugiego, na takim okazie na pewno dalej zajedziesz i ze swoją partnerką i w...... szołbiznesie - napisał Rafał Maślak na swoim profilu.

Szymon Majewski nie pierwszy raz pokusił się o parodiownie socialowych fotek gwiazd. Lecz po raz pierwszy otrzymał w odpowiedzi tak ciętą ripostę. Myślicie, że będzie kontynuacja "afery koperkowej"?

 

Zobacz też: Szymon Majewski skomentował roast Kuby Wojewódzkiego. Zbulwersowały go przekleństwa?

 

Szymon Majewski obśmiał zdjęcie Rafała Maślaka.

Szymon Majewski, Rafał Maślak
Facebook

Rafał Maślak nie pozostał showmanowi dłużny.

Szymon Majewski, Rafał Maślak
Facebook

Rafał Maślak pokazał odważne zdjęcie w sieci.

Rafał Maślak na pokazie Maison Anoufa
ONS

Szymon Majewski uwielbia parodiować internetowe fotki gwiazd.

Szymon Majewski w okularach

Więcej na temat Szymon Majewski Rafał Maślak
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04