Wiktoria Gąsiewska i Kuba Zdrójkowski razem w serialu
mat. prasowe Polsat
Newsy

Adam Zdrójkowski czy... jego bliźniak Kuba Zdrójkowski? "Są jak ogień i woda" mówi Wiktoria Gąsiewska i zdradza, z którym gra się lepiej!

Adam Zdrójkowski czy... jego brat bliźniak Kuba Zdrójkowski? Wiktoria Gąsiewska zdradza, z kim gra się lepiej!

Znają się od 15 lat, ale dopiero teraz spotkali się na planie i... od razu zagrali parę! O kim mowa? O Wiktorii Gąsiewskiej i Jakubie Zdrójkowskim – bohaterach nowego serialu Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy". Pikanterii dodaje fakt, że prywatnie Kuba jest bratem bliźniakiem prawdziwego chłopaka Wiktorii, Adama Zdrójkowskiego, a w serialu para musiała zagrać wspólnie kilka intymnych scen! W wywiadzie z "Party" zdradzili, jak się poznali, a Wiktoria oceniła, który z bliźniaków jest lepszym aktorem! Co powiedziała?

Adam i Kuba tylko na pierwszy rzut oka są bardzo do siebie podobni. Kuba śmieje się, że identyczne mają tylko... fryzury! Te różnice dostrzega też Wiktoria, która obu chłopaków zna od dziecka. Z kim jej się grało lepiej?

Trudno ich porównywać, bo Kuba i Adam ogromnie się różnią. Są jak ogień i woda. Adam ma mnóstwo energii, wszędzie go pełno. Kuba jest jego przeciwieństwem – spokojny, wyważony. W inny sposób mówią, inaczej gestykulują. Moim zdaniem różnią się nawet wyglądem! Z oboma gra się świetnie. Mamy podobne doświadczenia, razem wcześnie zaczynaliśmy – powiedziała "Party" Gąsiewska.

Okazuje się, że Wiktoria i Kuba poznali się na castingu, gdy mieli mniej więcej po cztery lata. Ale tak naprawdę poznali się i zaprzyjaźnili, gdy aktorka zaczęła się spotykać z Adamem Zdrójkowskim. Może dlatego podczas pracy na planie nie czuli żadnej tremy, a zagranie wszystkich scen było dla nich naturalne.

Na planie nowego serialu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy” mamy okazję grać razem po raz pierwszy. Pierwsze sceny mamy już za sobą, ja jestem zadowolony, ale widzę krzywy uśmieszek u Wiktorii... – mówi Kuba Zdrójkowski.

Czyżby Wiktoria była innego zdania?

Absolutnie nie! Kuba jest świetny i miałam już okazję poznać jego metody podrywu. A właściwie nie ja, tylko grana przeze mnie bohaterka – skwitowała Wiktoria.

Kuba Zdrójkowski nie ukrywa, że jest pod wrażeniem Wiktorii. Pod adresem ślicznej aktorki powiedział wiele miłych słów...

Wiktoria jest jedną z najbardziej skromnych dziewczyn, jakie znam. Niewiele zmieniła się przez ostatnie lata, poza tym,że wypiękniała. Podobnie jak ja! (śmiech) - dodał.

Czyżby Adam Zdrójkowski miał powody do zazdrości?

Cały wywiad z Wiktorią Gąsiewską i Kubą Zdrójkowskim przeczytasz w nowym "Party".

Klaudia Halejcio w ciąży na okładce

Wiktoria Gąsiewska i Kuba Zdrójkowski zagrają parę w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy".

Wiktoria Gąsiewska i Kuba Zdrójkowski razem w serialu
mat. prasowe Polsat

Kowalscy kontra Kowalscy - nowy serial Polsatu
Przemek Kulikowski

Zobacz także
Trwałe pomadki i szminki na lato 2020

Wiktoria Gąsiewska postawiła na grzywkę! Fani ledwo ją rozpoznali! "Myślałam, że to Marcelina Zawadzka"

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski przytulają się

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski mają kryzys? Aktorka nie pozostawia wątpliwości...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski w Pradze

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski szykują się do ślubu? Jest komentarz gwiazdy!

 

Jakub Zdrójkowski w nowym serialu Polsatu
Seriale
Brat Adama Zdrójkowskiego w nowym serialu Polsatu! Kim jest? Czy ma dziewczynę? Poznajcie go bliżej! 
Kim jest Jakub Zdrójkowski, brata Adama Zdrójkowskiego? Zagra w nowym serialu Polsatu i będzie miał sceny miłosne z Wiktorią Gąsiewską, dziewczyną brata!

Kto pamięta „Rodzinę zastępczą plus”, wie, że zawadiackich braci Zdójkowskich jest dwóch. O Jakubie Zdrójkowskim (20), który kilka lat temu zniknął z show-biznesu, jesienią znów będzie głośno. Brata bliźniaka Adama Zdrójkowskiego zobaczymy w nowym serialu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy”. – Zagram w nim Nikodema, stonowanego, dobrze wychowanego chłopaka, który interesujemsię informatyką – zdradza „Fleszowi” aktor. Co ciekawe, w serialu Kuba będzie walczył o względy pięknej Eli, którą gra Wiktoria Gąsiewska – prywatnie dziewczyna jego brata. A to jeszcze nie koniec! – To będą pracowite wakacje, bo dostałem trzy nowe projekty i dodatkowo reklamę – cieszy się Jakub. Niestety dobra passa opuściła Adama Zdrójkowskiego, który po zakończeniu „Rodzinki.pl” nie otrzymał jeszcze żadnej nowej roli. Czy to oznacza, że jego miejsce w telewizji i show-biznesie zajmie Kuba? BRAT KONTRA BRAT Adam i Jakub zaczęli karierę wspólnie… 17 lat temu. Mieli zaledwie po trzy lata, gdy zagrali w pierwszej reklamie. Pięć lat później wygrali casting do serialu „Rodzina zastępcza plus”. Chłopców ze zmierzwionymi bujnymi czuprynami widzowie mogli zobaczyć również w produkcji TVP „Londyńczycy”. Potem ich drogi się rozeszły. Adam dostał rolę Kuby Boskiego w „Rodzince.pl”. Jakub wystąpił w trzech filmach: „Ciacho”, „Być jak Kazimierz Deyna” i rosyjskiej „Jedynce”, po czym zniknął z życia publicznego. Co się stało? – Zraziłem się do show-biznesu i postanowiłem zrobić sobie przerwę. Chciałem żyć jak każdy nastolatek. Mieć życie prywatne i przyjaciół, a przez ciągłą pracę na planach pogarszał mi się z nimi...

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski na planie "Dance, dance, dance"
Mat. prasowe/fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy
Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się?! Po tych słowach już nikt nie będzie miał wątpliwości!
Kryzys w związku czy może rozstanie? Adam Zdrójkowski zdradza, czy wciąż spotyka się z Wiktorią Gąsiewską.

"Ada m Zdrójkowski rozstał się z Wiktorią Gąsiewską"! Takie informacje od kilku miesięcy pojawiają się w show-biznesie. Para dodatkowo podgrzewa atmosferę nie komentując tych plotek. Co więcej, przez jakiś czas w ogóle nie wrzucali wspólnych zdjęć na media społecznościowe, nie pojawiali się też razem na imprezach. Co się naprawdę dzieje w ich związku? Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska poznali się na planie "Rodzinki.pl". Najpierw stworzyli związek w serialu, a od lipca 2017 roku także w życiu prywatnym. Czy szczęśliwy? Plotki o kryzysie pojawiają się regularnie od kilku miesięcy. W rozmowie z "Party" sami zainteresowani zdradzili, jak jest naprawdę. Ustaliliśmy, że nie będziemy rozmawiać o naszym życiu prywatnym, bo te "afery" tylko nam szkodzą. Nie musimy się nikomu tłumaczyć - kwituje Wiktoria Gąsiewska. Adam też ma już dość spekulacji, dotyczących ich rozstania. Nie ukrywa, że oboje z Wiktorią są uparci, mają lepsze i gorsze dni i, jak każda para, zdarza im się ostro kłócić. Kłócimy się, miewamy ciche dni, ale dochodzimy do porozumienia. Między mną a Wiktorią nic się nie zmieniło, ale wyraźnie to komuś przeszkadza. Wciąż jesteśmy razem – uspokaja Zdrójkowski. Obecnie Wiktoria i Adam rzeczywiście widują się rzadziej. Gąsiewska kręci serial online "Będzie dobrze, kochanie" . Zdrójkowski starał się ratować swój shot-bar "Rykowisko", który otworzył ze wspólnikiem półtora roku temu. Niestety, na początku maja lokal trzeba było zamknąć. Na razie Adam nie ma tez żadnych zawodowych propozycji. Co dalej z jego karierą? Czy ma na siebie nowy pomysł? Tego dowiesz się z nowego wydania "Party". Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska znów mają kryzys w...

Adam Zdrójkowski z bratem w DDTVN
East News
Newsy
Brata Adam Zdrójkowskiego w nowym serialu z jego dziewczyną, Wiktorią Gąsiewską! Teraz to Jakub będzie na topie?! 
Czy Kuba Zdrójkowski zajmie miejsce Adama Zdrójkowskiego w show-biznesie? Między braćmi może dojść do konfliktu...

Kto pamięta „Rodzinę zastępczą plus”, wie, że zawadiackich braci Zdrójkowskich jest dwóch. O Jakubie Zdrójkowskim , który kilka lat temu zniknął z show-biznesu, jesienią znów będzie głośno. Brata bliźniaka Adama Zdrójkowskiego zobaczymy w nowym serialu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy” . W rozmowie z "Fleszem" aktor uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, kogo zagra! Zagram w nim Nikodema, stonowanego, dobrze wychowanego chłopaka, który interesuje się informatyką. (...) To będą pracowite wakacje, bo dostałem trzy nowe projekty i dodatkowo reklamę – zdradził „Fleszowi” aktor. Co ciekawe, w serialu Kuba będzie walczył o względy pięknej Eli, którą gra Wiktoria Gąsiewska – prywatnie dziewczyna jego brata. Niestety, dobra passa opuściła Adama Zdrójkowskiego, który po zakończeniu „Rodzinki.pl” nie otrzymał jeszcze żadnej nowej roli. Czy to oznacza, że jego miejsce w telewizji i show-biznesie zajmie Kuba? Czy Jakub Zdrójkowski zajmie miejsce Adama Zdrójkowskiego? Adam i Jakub zaczęli karierę wspólnie... 17 lat temu. Mieli zaledwie po trzy lata, gdy zagrali w pierwszej reklamie. Pięć lat później wygrali casting do serialu „Rodzina zastępcza plus”. Chłopców ze zmierzwionymi bujnymi czuprynami widzowie mogli zobaczyć również w produkcji TVP „Londyńczycy”. Potem ich drogi się rozeszły. Adam dostał rolę Kuby Boskiego w „Rodzince.pl”. Jakub wystąpił w trzech filmach: „Ciacho”, „Być jak Kazimierz Deyna” i rosyjskiej „Jedynce”, po czym zniknął z życia publicznego. Co się stało? Zraziłem się do show-biznesu i postanowiłem zrobić sobie przerwę. Chciałem żyć jak każdy nastolatek. Mieć życie prywatne i przyjaciół, a przez ciągłą pracę...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner