Wiktoria Gąsiewska i Kuba Zdrójkowski razem w serialu
mat. prasowe Polsat

Adam Zdrójkowski czy... jego bliźniak Kuba Zdrójkowski? "Są jak ogień i woda" mówi Wiktoria Gąsiewska i zdradza, z którym gra się lepiej!

Wiktoria Gąsiewska i Kuba Zdrójkowski razem w serialu
mat. prasowe Polsat

Znają się od 15 lat, ale dopiero teraz spotkali się na planie i... od razu zagrali parę! O kim mowa? O Wiktorii Gąsiewskiej i Jakubie Zdrójkowskim – bohaterach nowego serialu Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy". Pikanterii dodaje fakt, że prywatnie Kuba jest bratem bliźniakiem prawdziwego chłopaka Wiktorii, Adama Zdrójkowskiego, a w serialu para musiała zagrać wspólnie kilka intymnych scen! W wywiadzie z "Party" zdradzili, jak się poznali, a Wiktoria oceniła, który z bliźniaków jest lepszym aktorem! Co powiedziała?

Adam i Kuba tylko na pierwszy rzut oka są bardzo do siebie podobni. Kuba śmieje się, że identyczne mają tylko... fryzury! Te różnice dostrzega też Wiktoria, która obu chłopaków zna od dziecka. Z kim jej się grało lepiej?

Trudno ich porównywać, bo Kuba i Adam ogromnie się różnią. Są jak ogień i woda. Adam ma mnóstwo energii, wszędzie go pełno. Kuba jest jego przeciwieństwem – spokojny, wyważony. W inny sposób mówią, inaczej gestykulują. Moim zdaniem różnią się nawet wyglądem! Z oboma gra się świetnie. Mamy podobne doświadczenia, razem wcześnie zaczynaliśmy – powiedziała "Party" Gąsiewska.

Okazuje się, że Wiktoria i Kuba poznali się na castingu, gdy mieli mniej więcej po cztery lata. Ale tak naprawdę poznali się i zaprzyjaźnili, gdy aktorka zaczęła się spotykać z Adamem Zdrójkowskim. Może dlatego podczas pracy na planie nie czuli żadnej tremy, a zagranie wszystkich scen było dla nich naturalne.

Na planie nowego serialu Polsatu „Kowalscy kontra Kowalscy” mamy okazję grać razem po raz pierwszy. Pierwsze sceny mamy już za sobą, ja jestem zadowolony, ale widzę krzywy uśmieszek u Wiktorii... – mówi Kuba Zdrójkowski.

Czyżby Wiktoria była innego zdania?

Absolutnie nie! Kuba jest świetny i miałam już okazję poznać jego metody podrywu. A właściwie nie ja, tylko grana przeze mnie bohaterka – skwitowała Wiktoria.

Kuba Zdrójkowski nie ukrywa, że jest pod wrażeniem Wiktorii. Pod adresem ślicznej aktorki powiedział wiele miłych słów...

Wiktoria jest jedną z najbardziej skromnych dziewczyn, jakie znam. Niewiele zmieniła się przez ostatnie lata, poza tym,że wypiękniała. Podobnie jak ja! (śmiech) - dodał.

Czyżby Adam Zdrójkowski miał powody do zazdrości?

Cały wywiad z Wiktorią Gąsiewską i Kubą Zdrójkowskim przeczytasz w nowym "Party".

Klaudia Halejcio w ciąży na okładce "Party"

Wiktoria Gąsiewska i Kuba Zdrójkowski zagrają parę w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy".

Wiktoria Gąsiewska i Kuba Zdrójkowski razem w serialu
mat. prasowe Polsat

Kowalscy kontra Kowalscy - nowy serial Polsatu
Przemek Kulikowski

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48