Adam Fidusiewicz skomentował doniesienia o swoim romansie z Natalią Szroeder
ONS/Instagram

A jednak! Adam Fidusiewicz spotyka się z Natalią Szroeder! "Zakochali się w sobie"

Adam Fidusiewicz skomentował doniesienia o swoim romansie z Natalią Szroeder
ONS/Instagram

Adam Fidusiewicz i Natalia Szroeder są parą! Okazuje się, że wcześniejsze plotki dotyczące aktora i piosenkarki okazały się prawdziwe. I chociaż sam gwiazdor "Na Wspólnej" w rozmowie z jednym z tygodników żartował z doniesień o jego związku z Natalią, to dzisiaj okazuje się, że artyści są w sobie bardzo zakochani. Znajoma aktora w rozmowie z "Super Expressem" przyznaje, że Adam Fidusiewicz i Natalia Szroeder są razem już od jakiegoś czasu.

Adam do niedawna zaprzeczał tym doniesieniom, bo z Natalią tylko się "kolegowali". Ale ostatnio rozstał się z Martyną i na poważnie spotyka się z Natalią. Zakochali się w sobie. Spędzają ze sobą dużo czasu, a Natalia pojawia się nawet na planie polsatowskiego programu.

Według doniesień tabloidu Adam Fidusiewicz związał się z Natalią po tym, jak kilka tygodni temu rozstał się ze swoją dziewczyną Martyną Budną. Aktor co jakiś czas pokazywał się z piękną modelką na oficjalnych imprezach, jednak ostatnio rzeczywiście trudno znaleźć ich wspólne zdjęcia chociażby na Instagramie Fidusiewicza.

 

Czekamy więc na pierwsze wspólne wyjście Natalii Szroeder i Adama Fidusiewicza na oficjalną imprezę! Fajnie razem wyglądają?

 

Zobacz także: Adam Fidusiewicz w czarno-białej sesji dla zagranicznego pisma! W takim wydaniu go nie widzieliśmy

 

Adam Fidusiewicz spotyka się z Natalią Szroeder.

Związek aktora z Martyną Budną to już przeszłość.

 

Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17