Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Ada Fijał pokazała synka
Newsy

WOW! Ada Fijał zrobiła sobie fotkę z Victorią Beckham w Nowym Jorku! ZDJĘCIE

Musicie to zobaczyć!

Ada Fijał nam pierwszym zdradziła, że leci do Nowego Jorku na Fashion Week. Ale chyba nikt nie spodziewał się, że gwiazda "Barw szczęścia" zaserwuje nam od razu fotkę z... Victorią Beckham! Na jej profilu pojawiło się zdjęcie ze słynną Posh Spice po jednym z pokazów mody!
 

Beckhamowie, Clooney z Amal, Winfrey - goście na ślubie Meghan i Harry'ego! Czyja obecność najbardziej zaskoczyła i dlaczego?

Ada Fijał pozuje z Victorią Beckham


Spotkanie z Victorią Beckham to marzenie każdego fashionisty. Adzie się to udało, dlatego należą jej się wielkie gratulacje. Jak zaznaczyła, być może to ona będzie bohaterką kolejnego filmu z serii "Peszyn for Feszyn"

Zobacz: Ada Fijał nagrała kolejny filmik! Tym razem wspomina "Taniec z Gwiazdami" WIDEO

Zazdrościmy!

 

A może następny filmik o...?;) 󾌩 #popokazie @victoriabeckham #nyc #fun #peszynforfeszyn #yt 😈

Posted by Ada Fijał on 13 września 2015

 

All-ONS_2185244-DSC.jpg

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ada Fijał
Newsy
Ada Fijał i Anna Wintour naczelna amerykańskiego Vogue'a na jednym zdjęciu!
Ada Fijał i Anna Wintour naczelna amerykańskiego Vogue'a na jednym zdjęciu!

Ada Fijał jest na Fashion Weeku w Nowym Jorku . Aktorka korzysta z tego, że może spotkać światowe królowe mody. I jako jedna z nielicznych polskich gwiazd Ada Fijał ma zdjęcie z  Victorią Beckham ! Gwiazda "Barw Szczęścia" pochwaliła się zdjęciem z Victorią na swoim Facebooku i widać było, że jest bardzo szczęśliwa, że mogła poznać osobiście projektantkę. Teraz Adzie Fijał udało się namówić do wspólnego zdjęcia guru mody na świecie i kobietę, która rządzi biblią mody - Annę Wintour , czyli naczelną amerykańskiego Vogue'a! Ada Fijał na zdjęciu z Anną Wintour Jeśli spotkanie z Victorią Beckham jest marzeniem każdego fashionisty ,  to poznanie Anny Wintour jest jak spełnienie bajkowego snu. A my czekamy na filmik "Peszyn for Feszyn" z Anną Wintour w roli głównej! Zobacz: Ada Fijał nagrała kolejny filmik! Tym razem wspomina "Taniec z Gwiazdami" WIDEO   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); #NYC Tyle inspiracji!!!󾌩 co krok to lepsza󾰀 I co tu wybrać?󾌩#DIY #peszynforfeszyn #yt #fashionweeknyc2015 #annawintour #bestanna #vogue #vogueusa #meeting #nyc #miło 󾌧😎󾌬 Posted by Ada Fijał on  17 września 2015 Zazdrościmy!     Ada Fijał na jesiennej konferencji ramówkowej TVP 2015 Ada Fijał  2015:

Ada Fijał
ons.pl
Newsy
Ada Fijał i Anna Wintour naczelna amerykańskiego Vogue'a na jednym zdjęciu!

Ada Fijał jest na Fashion Weeku w Nowym Jorku . Aktorka korzysta z tego, że może spotkać światowe królowe mody. I jako jedna z nielicznych polskich gwiazd Ada Fijał ma zdjęcie z  Victorią Beckham ! Gwiazda "Barw Szczęścia" pochwaliła się zdjęciem z Victorią na swoim Facebooku i widać było, że jest bardzo szczęśliwa, że mogła poznać osobiście projektantkę. Teraz Adzie Fijał udało się namówić do wspólnego zdjęcia guru mody na świecie i kobietę, która rządzi biblią mody - Annę Wintour , czyli naczelną amerykańskiego Vogue''''a! Ada Fijał na zdjęciu z Anną Wintour Jeśli spotkanie z Victorią Beckham jest marzeniem każdego fashionisty ,  to poznanie Anny Wintour jest jak spełnienie bajkowego snu. A my czekamy na filmik "Peszyn for Feszyn" z Anną Wintour w roli głównej! Zobacz: Ada Fijał nagrała kolejny filmik! Tym razem wspomina "Taniec z Gwiazdami" WIDEO   Ada Fijał na Fashion Weeku w Nowym Jorku pozuje z Anną Wintour: (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''''script'''', ''''facebook-jssdk'''')); #NYC Tyle inspiracji!!!󾌩 co krok to lepsza󾰀 I co tu wybrać?󾌩#DIY #peszynforfeszyn #yt #fashionweeknyc2015 #annawintour #bestanna #vogue #vogueusa #meeting #nyc #miło 󾌧😎󾌬 Posted by Ada Fijał on  17 września 2015 Zazdrościmy!     Ada Fijał na jesiennej konferencji ramówkowej TVP 2015 Ada Fijał  2015:

Ada Fijał w czeronym garniturze i Ada Fiał jako Anna Wintour
ONS/You Tube
Newsy
Ada Fijał jako Anna Wintour! Zobaczcie nowy filmik!
Ada Fijał jako Anna Wintour! Zobaczcie nowy filmik!

Ada Fijał powróciła ze swoim cyklem Peszyn 4 Feszyn. Kogo tym razem sparodiowała? Samą guru modową Annę Wintour ! Czyżby Ada Fijał wpadła na ten pomysł, gdy była w Nowym Jorku na Tygodniach Mody i tam spotkała słynną naczelną magazynu Vogue? Ada i Anna zrobiły sobie nawet razem selfie!   Okazuje się, że właśnie tak, podczas pobytu w Ameryce Fijał nakręciła odcinek swojego cyklu Peszyn 4 Faszyn. Jak wypadła w roli Anny Wintour? Zobaczcie sami!   Czytaj także: Ada Fijał zrobiła sobie fotkę z Victorią Beckham w Nowym Jorku!   Ada Fijał       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); #kreckilometry.pl kreckilometry.pl Posted by Ada Fijał on  27 sierpnia 2015  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner