Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Ada Fijał na stacji benzynowej
ONS
Newsy

Ciężarna Fijał pokazała zdjęcie ze stacji benzynowej. Krągłości nie da się już ukryć

Ada stylowa w każdej sytuacji

Ada Fijał jest jedną z kilku polskich gwiazd, które spodziewają się obecnie dziecka. Błogosławiony stan skłonił ostatnio aktorkę do refleksji na temat głośnej sprawy profesora Chazana, który niezgodnie z prawem odmówił wykonania aborcji kobiecie z zagrożoną ciążą. Jako, że sama jest lekarzem, ma dla niego pewną radę. Przypomnijmy: Ciężarna Fijał oburzona decyzją Chazana. Jako lekarz ma dla niego radę

Ada ma to szczęście, że w ciąży czuje się świetnie. Nie rezygnuje z pracy, często pojawia się na planach seriali i sesji zdjęciowych, gdzie musi się sporo natrudzić, by zakryć krągłości. Z czasem staje się to oczywiście coraz bardziej niemożliwe. Dziś aktorka pochwaliła się na swoim Facebooku uroczą fotką ze stacji benzynowej. Fijał pojawiła się w długiej czarnej sukience z rozcięciem, która doskonale podkreśliła jej coraz większy brzuszek. Gwiazda wygląda bardzo dobrze i promienieje szczęściem.

A wam jak się podoba?

Zobacz: Ciężarna Fijał zasłaniała brzuszek ogromną torebką. Paparazzi byli sprytniejsi
 


Ada Fijał na planie sesji zdjęciowej:

Ada Fijał urodziła syna
ONS
Newsy
Ada Fijał urodziła! Informację o porodzie trzymała długo w tajemnicy
Córka czy syn?

Ada Fijał była jedną z tych gwiazd, które w ogóle nie potwierdziły informacji o ciąży. Aktorka na wydarzeniach publicznych występowała w kreacjach, które sprytnie maskowały jej ciążowe krągłości, a kiedy brzuszek zaczął być już naprawdę widoczny, po prostu zrezygnowała z bywania. Od miesiąca na próżno szukać jakichkolwiek wzmianek na temat wyjść Ady. Teraz już wiadomo dlaczego. Jak informuje "Flesz", Fijał w ostatnim tygodniu sierpnia została mamą. Gwiazda urodziła swojego pierwszego syna, którego narodziny odbyły się w ulubionej klinice gwiazd na warszawskim Wilanowie. W tej samej swoje dzieci urodziły Anna Mucha, Małgorzata Socha i Anna Czartoryska . Zobacz: Mucha i Socha wydały na poród majątek! To tutaj rodziły dzieci Czy poród wpłynie na zmianę jej planów zawodowych? Okazuje się, że w bardzo nieznacznym stopniu. "Flesz" donosi bowiem, że Ada planuje szybko powrócić na plan i skupić się na grze aktorskiej , którą chce pogodzić z macierzyństwem. Adzie serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia dla maluszka :) Zobacz: Fijał oburzona decyzją Chazana. Jako lekarz ma dla niego radę Ostatnie zdjęcia Ady Fijał w ciąży:

Ada Fijał skomentowała klauzulę sumienia
ONS/dziendobrytvn.pl
Newsy
Ciężarna Fijał oburzona decyzją Chazana. Jako lekarz ma dla niego radę
Ada zabrała głos w kontrowersyjnej sprawie

Sprawa profesora Chazana i odmowy wykonania aborcji rozgrzewa polskiego społeczeństwo już od dłuższego czasu i wywołała dyskusję o tzw. "klauzuli sumienia". Na temat ten wypowiadało się już szerokie grono ekspertów, nie mogło zabraknąć też opinii celebrytów - czasami bardzo zaskakujących. Przypomnijmy: Mucha popierała kiedyś głośno aborcje. Teraz skomentowała aferę z Chazanem Głos w tej sprawie zabrała też Ada Fijał , która studiowała medycynę na Uniwersytecie Jagiellońskim, a stomatolog to jej drugi po aktorstwie zawód. W rozmowie z "Galą" ciężarna gwiazda wyznaje, że klauzula sumienia to pomyłka i każdy lekarz publicznego szpitala powinien kierować się przede wszystkim przysięgą Hipokratesa i polskim prawem. Twierdzi też, że osoby, które mają wątpliwości co do moralności wykonywanych zabiegów, w ogóle nie powinni studiować niektórych specjalizacji na medycynie.   Łączenie wiary z przysięgą Hipokratesa i pracą w publicznej służbie zdrowia uważam za gigantyczną pomyłkę. Lekarz państwowego szpitala powinien udzielić pomocy zgodnej z prawem, dobrem oraz światopoglądem pacjenta, a nie własnym, lub skierować taką osobę do innej placówki. Jeśli ktoś studiuje medycynę i chce się powoływać na klauzulę sumienia, nie powinien w ogóle robić niektórych specjalizacji np. z ginekologii - przekonuje w rozmowie z "Galą" Fijał. Kolejny głos rozsądku w gorącej dyskusji. Zgadzacie się z Adą? Zobacz: Pazura broni lekarza, który odmówił aborcji. Jego wpis wywołał burzę Ciężarne Fijał i Wendzikowska w pracy:

Ada Fijał w ciąży na pokazie Roberta Kupisza
ONS
Newsy
Ciężarna Fijał zasłaniała brzuszek ogromną torebką. Paparazzi byli sprytniejsi
Gwiazda coraz okrąglejsza

Ada Fijał od lat uchodzi za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Ostatnio poświęciła się karierze aktorskiej i możemy oglądać ją w kilku popularnych serialach. To jednak nie jedyna zmiana w życiu celebrytki. Kilka tygodni temu pojawiła się na jednej z imprez z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem, co wywołało lawinę spekulacji. Przypomnijmy: Ada Fijał jest w ciąży? Po tych zdjęciach internauci nie mają wątpliwości To dopiero pierwsze miesiące ciąży, Ada nie rezygnuje więc ze swoich salonowych aktywności. Wczoraj pojawiła się na pokazie mody w Soho Factory i podobnie jak wiele innych gwiazd, dostosowała swoją stylizację do proponowanego dress code'u, który przewidywał dżinsowe elementy. Fijał skrzętnie natomiast ukrywała coraz okrąglejszy ciążowy brzuszek, wykorzystując do tego pokaźnych  rozmiarów kopertówkę. Zdarzały się jej jednak momenty nieuwagi, co skrzętnie wykorzystali paparazzi. Tak Ada Fijał prezentowała się wczoraj na pokazie Kupisza. Kwitnie w ciąży? Zobacz: Dzień matki 2014: Te gwiazdy w tym roku zostaną mamami! Gwiazdy na pokazie Kupisza:

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner