Ada Fijał kończy 39 lat
1/6
Ada Fijał kończy 39 lat

Ada Fijał kończy dziś 39 lat! Z tej okazji chcielibyśmy przypomnieć najpopularniejsze filmiki aktorki z cyklu "Peszyn for Feszyn"! A było ich naprawdę sporo!

 

Gwiazda co jakiś czas publikuje krótkie filmiki pod szyldem "DIY - Do it Yourself", gdzie parodiuje największe polskie gwiazdy, najbardziej kontrowersyjne postacie, wyśmiewa pewne zachowania w polskim show-biznesie, a to wszystko z dużą dawką poczucia humoru i dystansu!

 

Zobacz: Ada Fijał jako Anna Wintour! Zobaczcie nowy filmik!

 

Zobaczcie ranking najpopularniejszych filmików Ady na YouTubie. A my życzymy jej wielu inspiracji na nowe materiały! Show-biznes w krzywym zwierciadle - czas start!

2/6
Ada Fijał jako Tomasz Jacyków

Miejsce 5 - 31 577 wyświetleń - Ada jako Tomasz Jacyków.

 

Tomasz Jacyków jest idealną osobą do parodiowana. Jego wyrazisty styl wzbudza kontrowersje na salonach. Ada, jako znawczyni mody, doskonale wiedziała jak podejść do tematu.

 

 

3/6
Ada Fijał parodiuje Joannę Horodyńską

Miejsce 4 - 42 590 wyświetleń - Ada jako Joanna Horodyńska

 

O tej parodii było baaaardzo głośno! Ada postanowiła pokazać, jak naprawdę wyglądają przygotowania Joanny Horodyńskiej na imprezę. Na szczęście stylistka ma do siebie dystans ;)

 

4/6
Ada Fijał parodiuje samą siebie

Miejsce 3 - 53 308 wyświetleń - Ada Fijał jako... Ada Fijał!

 

Ada Fijał postanowiła również pokazać, że potrafi śmiać się z samej siebie. W krótkim filmiku sparodiowała swoje najbardziej charakterystyczne stylizacje. Efekt? Zniewalający!

 

5/6
Ada Fijał jako Jessica Mercedes

Miejsce 2 - 61 813 wyświetleń - Ada jako... Jessica Mercedes!

 

Jessica Mercedes jest ulubienicą internautów. Nic więc dziwnego, że jak Ada sparodiowała blogerkę, było to hitem sieci! Sama szafiarka była zachwycona, my również!

 

6/6
Ada Fijał jako Magdalena Ogórek

Miejsce 1 - 77 045 - Ada jako Magdalena Ogórek!

 

Nie mogło być inaczej. Kandydatka na prezydenta RP przed wyborami była gwiazdą numer 1 w Polsce, nie tylko na scenie politycznej. Ada postanowiła to wykorzystać. Choć Magdalena prezydentem nie została, u aktorki na liście zajmuje 1. miejsce!

 

 

Więcej na temat Ada Fijał