1/11

Czy czerwony, czy zielony... Michał Wiśniewski kończy 9 września 43 lata. Duża część jego życia upłynęła mu na budowaniu sobie opinii jednej z najbarwniejszych, ale i najbardziej kontrowersyjnych osób polskiego show-biznesu. Lider Ich Troje miał cztery żony, a z nimi czwórkę dzieci...
 

Z okazji urodzin wokalisty mamy dla Was w prezencie jego spektakularne metamorfozy i robiące wrażenie stylizacje!

2/11

Magda Femme - pierwsza żona Michała. Małżeństwem byli przez 5 lat (1996-2001). Tu widzimy ich razem w 2011 roku na scenie w Płocku, podczas gali finałowej konkursu Miss Polski 2011.

3/11

Ich Troje podczas gali Telekamer w 2002 roku. Po sukcesie piosenki "Powiedz" zespół stał się bardzo popularny. W tym czasie wokalistką Ich Troje została Justyna Majkowska, która zastąpiła Magdę Femme, pierwszą żonę Michała.

4/11

Ach, co to była za para… Michał Wiśniewski ze swoją drugą żoną Martą Wiśniewską - Mandaryną. Tu sfotografowali się razem w 2002 roku, podczas 39 KFPP w Opolu. W tym czasie zespół Ich Troje, którego Michał był liderem, święcił największe triumfy. Z Mandaryną ma dwójkę dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę.

5/11

Tzw. okres zielony w karierze Michała - tu widzimy go w marcu 2006 roku Michał Wiśniewski z ówczesną żoną Anną Świątczak. Wrócili właśnie z tournee po Ameryce. Pół roku później na świecie pojawiła się ich pierwsza córka...

6/11

30 czerwca 2012 roku w Piszu na Mazurach Michał Wiśniewski po raz czwarty stanął na ślubnym kobiercu. Wybranką jego serca została Dominika Tajner.

7/11
8/11

W sierpniu 2010 roku Michał pojawił się z czwórką swoich dzieci na prezentacji jesiennej ramówki TVP2. Od lewej: Vivienne Vienna, Etienette Anna, Xavier Michał i Fabienne Marta.

9/11
10/11

Czerwone włosy przez wiele lat były znakiem rozpoznawczym Michała Wiśniewskiego. Kolor na "normalny" zmienił tylko raz - dla swojej żony Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.

11/11

Michał Wiśniewski z ówczesną żoną Martą Wiśniewską i mamą Grażyną na premierze filmu Mikołaja Haremskiego pt. "Lawstorant”.

Więcej na temat Michał Wiśniewski