Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner
Newsy

Tak wyglądał ślub Wiśniewskiego i Tajner (FOTO)

Zobacz zdjęcia z ceremonii na wodzie!

Michał Wiśniewski po raz 4 w życiu powiedział sakramentalne "tak". Dzisiaj gwiazdor ożenił się z Dominiką Tajner, której oświadczył się w lipcu 2011 roku.

Ceremonię zorganizowano na Mazurach. W roli świadka pojawiła się Nina Ternetiew, która nie ukrywała łez wzruszenia podczas kulminacyjnego momentu przysięgi małżeńskiej. Ponieważ Michał Wiśniewski jest członkiem kościoła ewangelicko-augsburskiego, ślub odbył się w takim właśnie obrządku.

Zobacz: Goście na ślubie Wiśniewskiego i Tajner!

Na najważniejszy dzień w życiu pary czekało ponad 400 zaproszonych gości. Po części oficjalnej wszyscy udali się do mazurskiego Hotelu Jabłoń. Na parę czekał tam tort prosto z cukierni Marty Grycan. Co ciekawe, Grycanka odpowiadała także za długą, powłóczystą suknię ślubną Dominiki Tajner. Zobacz: Grycan zaprojektowała suknię ślubną Tajner!

Przypomnijmy, że dotychczas Wiśniewski przed ołtarzem stawał z Magdą Femme, Martą "Mandaryną" Wiśniewską i Anną Świątczak.

Tak wyglądał ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marta Grycan zaprojektuje suknię ślubną Dominiki Tajner
Newsy
Grycan zaprojektowała suknię ślubną Tajner
Wiemy jak wygląda projekt kreacji

Zażyłość rodziny Grycanów i Wiśniewskich jest coraz większa. Zobacz: "Jesteśmy jak rodzina" . Po tym jak Weronika Grycan ułożyła układ choreograficzny do występu Ich Troje na festiwalu Top Trendy, przyszła kolej na kolejną współpracę. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, suknię ślubną dla Dominiki Tajner zaprojektuje Marta Grycan! Bizneswoman znana jest ze swojej pasji do projektowania. Już kilka razy pojawiała się na wydarzeniach publicznych w sukniach własnego projektu ( zobacz ). Dotychczas budziły one skrajne emocje - jedni się zachwycali, inni byli mniej entuzjastyczni w ocenie. Najwyraźniej do tego pierwszego grona należy partnerka Michała Wiśniewskiego. Ślub Wiśniewskiego i Tajner już w sobotę, a to oznacza, że za dwa dni poznamy kolejny projekt Marty Grycan, tym razem premierowy - ślubny. Podczas Top Trendów zapytaliśmy Dominikę Tajner jak będzie wyglądała jej suknia ślubna. Zobaczcie co nam powiedziała:

ONS
Newsy
Grycan zachwycona suknią swojego projektu
Ubrała Dominikę Tajner, a teraz jest z siebie dumna. Słusznie?

Ponad tydzień temu nad malowniczym jeziorem na Mazurach odbył się huczny ślub i wesele Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner. Na uroczystości, oprócz tłumu przyjaciół i rodziny nie mogło zabraknąć Marty Grycan , która zaprojektowała suknię dla panny młodej. Właścicielka słodkiego imperium pojawiła się w towarzystwie swoich córek. Panie były zachwycone ślubem lidera zespołu Ich Troje, a zwłaszcza jego obecną już żoną, Dominiką. Zobacz: Tajner przed naszą kamerą opowiada o sukni ślubnej projektu Grycan! Dominika Tajner wystąpiła w kreacji zaprojektowanej przez Grycan, która w rozmowie z magazynem "Party" zdradziła jak powstawała wymarzona suknia ślubna córki Apoloniusza Tajnera. - Kreacja Dominiki została wykonana z metrów jedwabnej satyny oraz delikatnego tiulu, wyszytego ręcznie koronkami. Prace nad nią trwały ponad miesiąc . Najlepiej wspominam ostatnie przymiarki, kiedy suknia była już prawie gotowa, a Dominika wyglądała w niej tak pięknie, że nie mogłyśmy się już doczekać momentu, w którym zobaczy ją Michał. Co sądzicie o sukni zaprojektowanej przez Martę Grycan, sprawdziła się w roli projektantki? Zobaczcie też sukienki, które Marta zaprojektowała dla siebie i dla córek: Goście na ślubie Wiśniewskiego .

AKPA
Newsy
Wojewódzki wyśmiewa Michała Wiśniewskiego
Co tym razem nie spodobało się dziennikarzowi?

Ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner zbliża się wielkimi krokami. Według medialnych doniesień, uroczystość będzie transmitowana w internecie a na weselu będzie się bawić blisko 600 osób! " Ślub odbędzie się koło Ślesina w województwie wielkopolskim, na pięknym jeziorem " - kilka miesięcy temu pochwaliła narzeczona artysty. Niestety, według najnowszych informacji prasowych Wiśniewski musiał przełożyć ślub z Dominiką Tajner. Perypetie wokalisty najwyraźniej rozbawiły Kubę Wojewódzkiego ... - Nowe wiadomości z klanu Wiśniewskich. Okazuje się, że kolejnego w swej karierze ślubu Michał Wiśniewski nie weźmie w obrządku katolickim w Mikorzynie w Wielkopolsce, lecz w obrządku luterańskim nas jeziorem Brzozolasek koło Piszu. Zaproszono ponad 600 gości, z czego duża część to byłe małżonki wokalisty . Michał, wszystkiego najlepszego! Ślub w końcu rzecz ważna. Przynajmniej do następnego - czytamy w najnowszej "Polityce". Wygląda więc na to, że kontrowersyjny dziennikarz nie wierzy, że ślub Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner będzie ostatnim w karierze muzyka.  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner