Właśnie wystartował Polsat SuperHit Festiwal 2023. Przez najbliższe trzy dni na scenie zobaczymy mnóstwo znanych gwiazd, a w tym gronie oczywiście nie mogło zabraknąć Dody. Artystka tym razem nie tylko zaśpiewa, ale także jest jedną z prowadzących.

Reklama

Właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia z pierwszego dnia festiwalu. Jak Doda zaprezentowała się na ściance? Oczywiście - jak zawsze - zjawiskowo! Sami spójrzcie, jaką stylizację wybrała gwiazda.

Polsat SuperHit Festiwal 2023: Doda w odważnej kreacji

Tegoroczny Polsat SuperHit Festiwal rozpoczyna Koncert Platynowy. W tej części wystąpią m.in. Agnieszka Chylińska, Smolasty, Julia Wieniawa & Maciej Musiałowski, a także Doda! Ostatnia z wymienionych artystek właśnie pojawiła się na ściance festiwalu.

W tym dniu dobry humor nie opuszczał naszej pięknej gwiazdy, która chętnie obdarowywała uśmiechami fotoreporterów. Zobaczcie zatem, na jaką kreację się zdecydowała.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Doda zaszalała z butami. Gwiazda znów zachwyciła swoją stylizacją ZDJĘCIA

Zobacz także

Choć już wiemy, że to dopiero pierwsza z kilku stylizacji, na jakie zdecydowała się Doda na Polsat SuperHit Festiwal 2023, to jednak gwiazda już zrobiła wielkie wrażenie. Artystka wybrała bowiem srebrną sukienkę mini z wiązaniami. Uwagę przykuwa oczywiście głęboki dekolt oraz krój sukienki, który idealnie wyeksponował zgrabną figurę artystki.

VIPHOTO/East News

Zobacz także: Przedstawiciel Polsatu zabrał głos ws. afery między Edytą Górniak a Dodą. Jest komentarz

Stylizację Dody uzupełniają srebrne szpilki na platformie z odkrytymi placami. Jak Wam się podoba look gwiazdy? Zobaczcie więcej zdjęć!

VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama