bio

 • Wiek:
  45 lat
 • Data urodzenia:
  15 sierpnia 1975
 • Pochodzi z:
  Warszawa
 • Znany/a z...:
  dziennikarka telewizyjna specjalizująca się w sporcie; przeszła spektakularną dietę
 • Zawód:
  prezenterka, dziennikarka
 • Wzrost:
  170cm
 • Znak zodiaku:

Karolina Szostak – dziennikarka sportowa i prezenterka telewizyjna. Karierę rozpoczynała jako nastolatka w popularnym w latach 90. programie młodzieżowym „5-10-15’’, gdzie prowadziła kącik informacyjny „Szortpress”. Kilka lat później rozpoczęła staż w „Telexpressie”.

Jak podaje Wikipedia, Szostak jako nastolatka przeżyła wypadek, miała pokruszone kości czaszki i krwiaka mózgu. Przeszła trepanację czaszki, była też sparaliżowaną. Przez wypadek obecnie nie słyszy na lewe ucho.

Karolina Szostak najbardziej znana jest z prowadzenia programów sportowych w Polsacie, Polsat Sport i Polsat Sport News, gdzie przez długi czas była jedyną kobietą w redakcji sportowej.

W 2012 roku w internecie pojawił się filmik, na którym Karolina Szostak prezentuje wiadomości sportowe w bluzce z bardzo głębokim dekoltem. Dziennikarka nie kryjąc swojego oburzenia w jednym z wywiadów powiedziała, że nagranie zostało sfabrykowane. Pokreśliła, że było to naruszenie jej wizerunku. Pod koniec 2012 roku poprowadziła m.in. z Mateuszem Borkiem Galę Jubileuszową – "20 lat telewizji Polsat. Karolina Szostak w 2013 roku uczestniczyła jako kierowca w III edycji Rajdu Polski Kobiet. W 2014 roku wzięła udział w pierwszej edycji telewizyjnego show „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. W parze z Andrejem Mosejcukiem zajęła dziewiąte miejsce.

 

Metamorfoza Karoliny Szostak

W 2016 roku Karolina Szostak przeszła spektakularną zmianę wizerunku - gwiazda dzięki specjalnie przygotowanej dla niej diecie schudła 20 kilogramów. Przez 9 tygodni ściśle przestrzegała wszystkich zasad diety owocowo-warzywnej, której autorką jest dr Dąbrowska. W marcu 2017 wyszła książka Karoliny Szostak pt. "Moja spektakularna metamorfoza".