• dayv

Szok! Transseksualista z Mam Talent szuka w sieci chętnych na seks za pieniądze

Alex szuka sponsorów. Alex na portalu erotycznym. Alex szuka seksu. Prywatne zdjęcia Alexa
Fot. Facebook

Kilka dni temu przypomnieliśmy was postać uczestnika programu "Mam talent". Alex dwukrotnie pojawił się w show i próbował przekonać do swojego talentu jurorów, ale bezskutecznie. Jego wizerunek był dość kontrowersyjny, ponieważ przedstawiał się jako mężczyzna, a mimo to występował w mocnym makijażu i biżuterii.

Po kilku latach wziął udział w innym programie - "Chłopaki do wzięcia" w którym samotni mężczyźni poszukiwali kandydatek na żonę. Ostatecznie jednak zdecydował się na zmianę płci i teraz mówi o sobie w formie żeńskiej. Przypomnijmy: Uczestnik polskiego "Mam Talent" zmienił płeć. Kiedyś był emo, dziś jest już kobietą

Po naszym artykule, zostaliśmy zasypani wiadomościami od czytelników, którzy znają Alexandrę m.in. z... portali erotycznych. Na jednym z nich transseksualistka szuka mężczyzn do spotkań sponsorowanych. W zamian oferuje seks. Konto w serwisie założyła ponad trzy lata temu, gromadząc do tej pory ponad 1200 znajomych. Równie bogata jest galeria jej zdjęć na których pozuje zarówno w bieliźnie jak i w pełnym odzieniu.

Jeśli chodzi o wymagania jakie ma w stosunku do potencjalnych kochanków, to są one dokładnie wyszczególnione - powinni być to panowie, którzy lubią seks - nieważne w jakiej formie. Jest też otwarty na spotkania sponsorowane i seks za pieniądze.
 

Jestem transseksualistką czyli kobietą transseksualną na terapii hormonalnej ts m/k. Spotkania sponsorowane w aucie lub u klienta. - pisze o sobie


Myślicie, że osoby, które walczą o prawa mniejszości i pojawiają się w mediach powinny zakładać konta w takich serwisach?

Zobacz: Wyciekły nagie zdjęcia gwiazdora "50 Twarzy Greya" 
 


  

Może Cię również zainteresować:

Roznerski, Lewandowski, Ciachorowski... Jak wyglądali wasi ulubieńcy jeszcze kilka lat temu? Niektóre zdjęcia was zaskoczą!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady