Za nami pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami", w którym wszystkie gwiazdy miały okazje zaprezentować swoje nabyte umiejętności taneczne. Jedni, są dla widzów wielkim zaskoczeniem, inni natomiast- rozczarowaniem. Jednak, jak zakładali internauci, Roksana Węgiel poradziła sobie naprawdę dobrze. Teraz jej narzeczony- Kevin Mglej postanowił szczerze opowiedzieć, jak radzi sobie z tym, że jego partnerka życiowa jest dotykana przez innego mężczyznę.

Reklama

Kevin Mglej szczerze o relacji z Michałem Kassinem

Taniec to niewątpliwie dużo emocji, które rodzą się między współpartnerami poprzez dotyk, spojrzenia czy gesty. Są tańce, które wymagają bliskości, która dla laika może wzbudzać kontrowersje. Jednak Roksana Węgiel wie, jak nikt inny, że emocje sceniczne, nie zawsze przekładają się na życie prywatne.

Zaraz po odcinku "Tańca z Gwiazdami" zapytaliśmy Kevina, jakie relacje ma z tanecznym partnerem Roksany Węgiel. Czy przeszkadza mu bliskość jego narzeczonej z innym mężczyzną?

Jest przemiłym gościem (...) mocno dba o nasz wspólny komfort. Taniec jest bardzo sensualny, wymaga dotyku, a Michał dba w 100% o to, żebym przy tym dotyku ja się czuł komfortowo, jako partner życiowy Roksany. Mam do nich 100% zaufanie
- powiedział Kevin.

Okazuje się, że Kevin ma dystans do tego, że jego partnerka poświęca dużo czasu na taniec z Michałem. Roksana Węgiel intensywnie trenuje, aby sięgnąć po Kryształową Kulę, która jest w zasięgu jej ręki.

Warto wspomnieć, że Roksana Węgiel ma wielu godnych rywali, takich jak Aleks Mackiewicz czy Maffashion, którzy doskonale zaprezentowali się podczas pierwszego odcinka tanecznego show.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Tak Kevin wspiera Roxie Węgiel w "Tańcu z Gwiazdami". Narzeczony na medal?

Roksana Węgiel i Michał Kassin
Adam Jankowski/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama