Uwielbiany program "Mam Talent!" wraca do ramówki TVN po przerwie, a widzowie będą znów oglądać emocjonujące występy i zaskakujące komentarze jury. W nowej edycji wśród komentujących popisy uczestników znajdzie się również Julia Wieniawa. Co o jej jurorskim warsztacie mówi Marcin Prokop? Mamy komentarz prosto z planu!

Reklama

Julia Wieniawa będzie wymagającą jurorką w "Mam Talent!"?

Już w sobotę, 3 marca, widzowie będą mieli okazję obejrzeć premierowy odcinek nowej odsłony "Mam Talent!", a już teraz wiadomo, że w show TVN nie zabraknie zaskoczeń - i to nie tylko w kontekście różnorodnych występów uczestników! Jak wiadomo, do jury "Mam Talent!" dołącza Julia Wieniawa. Jak młoda gwiazda sprosta postawionemu jej wyzwaniu? Marcin Prokop w rozmowie z nami nie pozostawił złudzeń.

Związany z show TVN od lat Prokop przyznał, że podejście Wieniawy do ocen występów uczestników nieco go zaskoczyło:

Nie zaskoczyła mnie, bo spodziewałem się, że przyjdzie dziewczyna, która wie, po co tu jest (...) i ona się w to wpasowała. (...) Jest czasami zaskakująco ostra w swoich ocenach i potrafi czasami wbić szpilę
- skomentował dla nas Marcin Prokop.

Co jeszcze na temat nowej jurorki w "Mam Talent!" powiedział nam Marcin Prokop? Koniecznie zobaczcie video, które znajdziecie powyżej.

Reklama

Zobacz także: Był na castingu w "Mam Talent". Teraz opowiada o traumie: "Bardzo chciałem w to wierzyć"

Zobacz także
Marcin Prokop, Julia Wieniawa
AKPA/Piętka Mieszko
Reklama
Reklama
Reklama