Małgorzata Foremniak i Jan Kliment - tej dwójki nie zobaczymy już w składzie jurorskim nadchodzącej edycji show. Stacja zdecydowała o wprowadzeniu ogromnych zmian, które wywołały spore poruszenie w opinii publicznej. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat tej decyzji.

Reklama

Dlaczego Małgorzata Foremniak została zastąpiona Julią Wieniawą?

Zbliża się jesień, a to oznacza, że na ekrany wracają ulubione programy Polaków. Pojawią się też zupełnie nowe formaty, a w wielu już kultowych zaobserwujemy powiew świeżości. Zmiany nie ominęły m.in. programu "Mam Talent", w którym zaszły istne rewolucje.

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że za stołem jurorskim nie zobaczymy już Jana Klimenta i Małgorzaty Foremniak. Zastąpią ich Julia Wieniawa i Marcin Prokop! Kto więc zajmie miejsce Prokopa za kulisami? Tego jeszcze nie wiadomo, natomiast nie jest tajemnicą, że w programie nie zobaczymy już Michała Kempy, który do tej pory zastępował Szymona Hołownię.

Zobacz także: Małgorzata Foremniak rozstała się z partnerem? Jest komentarz

Szczególnym echem odbił się wybór Julii Wieniawy. Wielu widzów na tyle przywykło do Małgorzaty Foremniak, że nie wyobrażają sobie, by mogło jej zabraknąć. Z kolei Robert Kozyra gorzko wypowiedział się o Wieniawie, nazywając ją "drętwą pseudoaktorką udającą piosenkarkę".

Zobacz także

Teraz w sprawie wypowiedziała się Lidia Kazen, nowa dyrektor programowa TVN, pod wodzą której skład "Mam Talent" został zmieniony. W rozmowie z Pudelkiem podkreśliła, że Julia doskonale nadaje się do roli jurorki, ponieważ jest "wspaniałą młodą kobietą" i, podobnie jak Chylińskiej i Prokopowi, zależy jej na wznoszeniu formatu na wyżyny.

- Jest też bardzo ciepłą i wspaniałą młodą kobietą. W połączeniu z Marcinem Prokopem, który będzie mieć nową rolę w "Mam Talent", w połączeniu z wielką, charyzmatyczną artystką, jaką jest Agnieszka Chylińska... Jak widzę, jak oni ze sobą rozmawiają, jakie mają podejście do "Mam talent!", jak sobie wyobrażają ten format, jaki mają wspólny cel… Tylko ludzie, którzy mają wspólne wartości, mogą stworzyć coś ciekawego

East News/Łukasz Kalinowski

Czyżby w ten sposób Lidia Kazen chciała dać do zrozumienia, że starania Małgorzaty Foremniak nad programem były niewystarczające? W tym momencie warto wspomnieć, że w oficjalnym komunikacie na Instagramie "Mam Talent" pojawił się fragment mówiący, że już niebawem zobaczymy Foremniak w zupełnie nowym formacie fabularnym.

Reklama

Czekacie na nową edycję "Mam Talent"?

AKPA/Podlewski
Reklama
Reklama
Reklama