Ostatecznie to właśnie Dorocie udało się zacząć budować relacje z Waldemarem z 10. edycji "Rolni szuka żony". Ich droga miała jednak pewne zawirowania, ale ostatecznie para zdecydowała, że chcą dać sobie szanse. W rozmowie z Party.pl opowiedzieli o wspólnym zamieszkaniu i swoich dzieciach.

Reklama

Dorota i Waldemar z "Rolnika" o wspólnym zamieszkaniu i dzieciach

Finale 10. edycji "Rolnik szuka żony" nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji. Jednym z nich było zakończenie relacji Ewy z Waldemarem przez telefon, a następnie powrót jego byłej kandydatki Doroty, z którą się skontaktował po rozstaniu z wokalistką z Wyrzyska. Teraz Waldemar i Dorota otwarcie mówią o tym, że są parą i planują nawet wspólne zamieszkanie. W rozmowie z Party.pl para zdradziła nam nieco więcej na ten temat oraz ich dzieci. Uczestnicy miłosnego hitu TVP mają wielkie plany.

Tak, rozważamy tutaj wspólne zamieszkanie. Myślę, że w kwestii jakiegoś terminu to trzeba uregulować chyba sprawę ze szkołą
— powiedział Waldemar.
Ze szkołą i też wiadomo, jakimiś tam rodzinnymi sprawami. (...) (Syn Doroty) Pyta się, kiedy pojedziemy do wujka, albo kiedy wujek będzie moim tatą
— wtrąciła Dorota.

Zachęcamy do obejrzenia naszego materiału wideo powyżej, z którego dowiecie się, jak synowie pary na siebie zareagowali i czy się dogadują. Waldek również zdradził, jak jego syn zareagował na Dorotę i czy polubił ją bardziej niż Ewę.

Reklama

Zobacz także: Miał relację poza programem. Waldemar z "Rolnika" tłumaczy się z afery

Dorota i Waldemar w Rolnik szuka żony
Dorota i Waldemar w Rolnik szuka żony Facebook Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama