Blanka Lipińska zdradziła nam, jak wygląda sytuacje ze spalonym domem. Okazuje się, że autorka erotyków liczy na wspólne święta, spędzone w nowym domu! Co jeszcze zdradziła? Sami zobaczcie w naszym wywiadzie!

Reklama

Blanka Lipińska o świętach w nowym domu

Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie sporo się działo w życiu Blanki Lipińskiej. Niestety nie zawsze były to pozytywne rzeczy. Jakiś czas temu gwiazda zdradziła, że nieustannie walczy z problemami zdrowotnymi, związanymi z kręgosłupem. Na tym jednak złe wieści się nie skończyły. Wówczas Blanka Lipińska wyznała, że spłonął jej dom, który budowała wspólnie z ukochanym.

Nasza reporterka, Angelika Bielska zapytała, jak obecnie wygląda sytuacja związana z domem. Gwiazda szczerze odpowiedziała. Jak się okazuje, ta jest pełna nadziei na święta w nowym domu:

Udało nam się ten dom odbudować i mam nadzieję, że już w Boże Narodzenie będę mogła, trzymajmy naprawdę za to kciuki, ja za to bardzo trzymam, że już będziemy mogli święta tam spędzić z moją rodziną
wyznała.

Zobacz także: Blanka Lipińska zaskoczyła szczerym wyznaniem: "Bardzo to mnie straumatyzowało. Chodziłam z tym nawet do terapeuty"

Ponadto na swoim Instagramowym profilu pokazała, jak prezentuje się jej dom. Ku zaskoczeniu fanów, tym razem postawiła na biel!

Zobacz także
Reklama

Co jeszcze Blanka Lipińska zdradziła w naszym wywiadzie? Sami zobaczcie!

dom Blanki Lipińskiej
dom Blanki Lipińskiej Instagram @blanka_lipinska
dom Blanki Lipińskiej
dom Blanki Lipińskiej Instagram @blanka_lipinska
Reklama
Reklama
Reklama