Druga edycja programu "You Can Dance. Nowa generacja" zbliża się wielkimi krokami, a w ostatnich tygodniach głośno było wokół nowego składu jury oraz nowej prowadzącej. Teraz według najnowszych medialnych doniesień podjęto ostateczne decyzje w tej sprawie. Kto zatem będzie oceniał uczestników? Czy Katarzyna Cichopek ostatecznie znalazła się w składzie jurorskim? Sprawdźcie szczegóły!

Reklama

"You Can Dance. Nowa generacja": Kto zasiądzie w jury i poprowadzi program?

Pierwsze informacje o wielkich zmianach w "You Can Dance. Nowa generacja", pojawiły się miesiąc temu. Wówczas okazało się, że w jury nie zobaczymy już brata Małgorzaty Rozenek, Miszy Kostrzewskiego oraz Klaudii Antos. Następnie dużo mówiło się o udziale Katarzyny Cichopek w nowej edycji "You Can Dance. Nowa generacja", bo według medialnych doniesień, to właśnie ona miała zasiąść w jury. Nie zabrakło również plotek wokół prowadzącej "You Can Dance", Idy Nowakowskiej, która miała rozstać się z tą rolą, by zasiąść w jury obok Cichopek i Egurroli.

Jak właśnie poinformował portal Plotek.pl, plotki okazały się prawdziwe i w nadchodzącej, drugiej edycji tanecznego show dedykowanego dla najmłodszych, w jury zobaczymy Katarzynę Cichopek, Idę Nowakowską oraz Agustina Egurrolę!

- Negocjacje trwały do samego końca, ostatecznie jednak postanowiono, że trzecim jurorem, obok Agustina i Idy, zostanie Kasia Cichopek, która od lat związana jest z tańcem - cytuje swoje źródło portal Plotek.pl

AKPA Jacek Kurnikowski

Zobacz także: "You Can Dance": Klaudia Antos żegna się z programem i komentuje wybór Katarzyny Cichopek na jurorkę!

Kto zatem zastąpi Idę Nowakowską w roli prowadzącej? Według ustaleń wyżej wymienionego portalu, ma być to... Edyta Herbuś! Jak wiadomo, Herbuś ma nie tylko doświadczenie taneczne, ale także aktorskie, była również prowadzącą różnych festiwali, koncertów i eventów. Teraz wszystko wskazuje na to, że przed piękną artystką kolejna zawodowa przygoda!

Zobacz także
VIPHOTO/EAST NEWS

Zobacz także: "You Can Dance": Pogrzeb Natalii Madejczyk. Rodzina ma wzruszającą prośbę do żałobników

Reklama

Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na drugą edycję tanecznego show, którego emisja ruszy najprawdopodobniej już jesienią. Z kolei nagrania do programu mają wystartować już lada chwila - 13 lipca. Będziecie śledzić drugą edycję "You Can Dance. Nowa generacja" z nowym składem jury i nową prowadzącą?

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama