Paulina Papierska
1/4
Paulina Papierska

Kto wygra finał piątej edycji "Top Model"? Czy będzie to pierwszy mężczyzna w polskiej edycji "Top model"?  I najważniejsze - czy zwycięzca pójdzie w ślady wielkich polskich topmodelek i zawalczy na światowych wybiegach? Tymczasem my sprawdziliśmy, co dzisiaj porabiają zwyciężczynie poprzednich edycji, czyli Paulina Papierska, Olga Kaczyńska, Zuza Kołodziejczyk i Olga Kaczyńska.

Co robi Paulina Papierska po wygranej w T op Model?

Paulina Papierska wygrała pierwszą edycję polskiej edycji "Top Model" w 2010 roku. Trudno jednak powiedzieć, by modelka odniosła spektakularny sukces w show. Wzięła  udział w kilku sesjach zdjęciowych i wystąpiła na kilku okładkach polskich magazynów. W jednym z wywiadów przyznała również, że zaniedbała szansę, którą przyniosła jej wygrana w programie.

 

Zobacz: Papierska wraca na okładki. Pokazała najnowszą dla modowego pisma

2/4
Olga Kaczyńska
AKPA

Druga edycja Top Model należała do Olgi Kaczyńskiej. Modelka zachwyciła jurorów swoim wdziękiem i urodą, ale także nie wykorzystała swojej szansy w 100%. Więcej było słychać o tym, że spotykała się z uczestnikiem czwartej edycji show - Mateuszem "Góralem" Jarzębiakiem. Tuż po wygranej wystąpiła w pokazach największych, polskich projektantów, wzięła udział w kampaniach reklamowych, a swoich sił próbowała także poza granicami kraju, m.in. w Miami.

3/4
Zuza Kołodziejczyk na pokazie Sieradzkiego
ONS

Zuza Kołodziejczyk uwiodła jurorów swoim podejściem do pracy w roli modelki i tym, że jest bardzo ambitna. Zwyciężczyni trzeciej edycji "Top Model" regularnie pojawia się na wybiegach polskich projektantów. Udziela się też w mediach społecznościowym, dzięki czemu nie daje o sobie zapomnieć. Jak na razie nie słychać wiele o jej sukcesach w modelingu, ale ostatnio Zuza wyjechała do Nowego Jorku... Może to przyniesie jakiś nowy projekt?

 

4/4
Osi Ugonoh na urodzinach Aliganzy

Osi Ugonoh to zwyciężczyni czwartej edycji "Top Model". Jej kariera rozwinęła się bardzo szybko i została zaangażowana do wielu projektów. Osi ma bardzo ciekawą urodę i fantastyczną osobowość, dlatego pojawiła się już na kilka okładkach, w kilku kampaniach reklamowych i na wybiegach u polskich projektantów. Ostatnio była gościem Karoliny Korwin Piotrowskiej w "Maglu Towarzyskim", gdzie opowiadała o tym, że marzą jej się większe wyzwania. Jest jednak modelką, która chyba najlepiej wykorzystuje zwycięstwo w show.