Olga Kaczyńska z Top Model dziś
EastNews

Olga Kaczyńska wygrała "Top Model" dziewięć lat temu. Wróżono jej światową karierę, ale wybrała inną drogę. Czym się zajmuje?

Olga Kaczyńska z Top Model dziś
EastNews

Olga Kaczyńska była jedną z finalistek "Top Model".  W wieku 19 lat wygrała 2. edycję programu i otworzyły się przed nią drzwi do wielkiej kariery, którą wróżyli jej zarówno jurorzy, jak i komentatorzy. Okazuje się jednak, że Olga Kaczyńska wybrała zupełnie inną drogę. Jak potoczyły się losy gwiazdy "Top Model"? Zobaczcie, jak teraz wygląda i czym się zajmuje!

Olga Kaczyńska zwyciężyła w 2. edycji "Top Model"

Olga Kaczyńska pochodzi z Wrocławia. Media dowiedziały się o pięknej 19-latce, kiedy zdecydowała się wystąpić w programie "Top Model". Szybko okazało się, że jej „baby face” spodobała się jurorom i dostała się do programu, gdzie pokonała innych uczestników i zwyciężyła w drugiej edycji. Po finale "Top Model" Olga Kaczyńska wykorzystała swoją popularność i brała udział w sesjach zdjęciowych i kampaniach. Szybko jednak wycofała się z show-biznesu i zdecydowała się całkowicie zmienić swoją przyszłość... 

Czym obecnie zajmuje się Olga Kaczyńska?

Olga Kaczyńska ostatecznie nie zdecydowała się kontynuować kariery modelki, a dzięki temu, że jest aktywna w mediach społecznościowych, na bieżąco informuje, co dzieje się w jej życiu. Zwyciężczyni drugiej edycji "Top Model" w 2015 roku rozpoczęła studia medyczne  na warszawskim uniwersytecie. Coraz częściej publikuje na Instagramie swoje zdjęcia w fartuchu lekarskim, a na szyi ma zawieszony stetoskop.  Okazuje się, że moda nadal zajmuje ważne miejsce w jej życiu, a lekarskie zestawy uzupełnia modnymi dodatkami.

Wiele zmieniło się również w życiu uczuciowym byłej modelki. Rok temu zaręczyła się ze swoim partnerem Łukaszem Samolińskim w Cienfuegos na Kubie.  Zobaczcie, jak teraz wygląda Olga Kaczyńska!

Zobacz także: Paulina, Olga, Zuza, Osi - to one wygrały Top Model. Która robi dziś największą karierę? ZDJĘCIA

Modelka wygrała 2.edycję "Top Model"!

Olga Kaczyńska w 2011 roku wygrała Top Model

Po finałowym odcinku wróżono jej wielką karierę! Jednak jej życie potoczyło się inaczej...

Olga Kaczyńska w 2011 roku wygrała Top Model

Olga Kaczyńska porzuciła modeling na rzecz studiów medycznych. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

medmodelling

Post udostępniony przez Olga Kaczynska (@olgakaczynska)

Tak Olga Kaczyńska wyglądała na wybiegu!

ONS

 

Więcej na temat Top Model Olga Kaczyńska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39