Znany piłkarz w programie Kuby Wojewódzkiego Wojciech Szczęsny w programie Kuby Wojewódzkiego Robert Lewandowski i Kuba Wojewódzki Wojtek Szczęsny przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski Artur Rojek na "Paszportach Polityki"
Znany piłkarz w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram
1/5
Znany piłkarz w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram

Robert Lewandowski, Artur Boruc czy Wojtek Szczęsny? Jeden z piłkarzy wystąpił w programie Kuby Wojewódzkiego! Dziennikarz pochwalił się zdjęciem z nagrań odcinka, w którym nie zabraknie reprezentanta polski w piłce nożnej. Zaledwie kilka miesięcy temu Kuba Wojewódzki pokazał swoim fanom wspólną fotkę z Robertem Lewandowskim i zapowiedział, że szykuje listę gości na najnowszy sezon show. Czyżby więc chodziło o "Lewego"? Odcinek z bardzo znanym piłkarzem zobaczycie już w najbliższy wtorek. W show wystąpi również słynny wokalista Artur Rojek.

Zobaczcie, który piłkarz już w najbliższy wtorek pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego! Zdjęcie znajdziecie na następnej stronie. 

Zobacz także: Warszawski apartament Kuby Wojewódzkiego. Zobacz, jak mieszka Król TVN-u!

2/5
Wojciech Szczęsny w programie Kuby Wojewódzkiego
Instagram

W programie Kuby Wojewódzkiego pojawi się Wojtek Szczęsny! Już w najbliższy wtorek będziecie mogli zobaczyć odcinek, w którym wystąpił bramkarz reprezentacji Polski. W show nie zabraknie również jednego z najpopularniejszych polskich wokalistów, Artura Rojka. Internauci są zachwyceni. Co pisali pod wspólnym zdjęciem Kuby, Wojtka i Artura?

Ooo tak💪🔥

 

Uuuuuuuuuuuuuuuu, ale skład! :D Z przyjemnością obejrzę :D

 

Zapowiada się dobrze 😎🎧🎸⚽- komentowali fani. 

 

3/5
Robert Lewandowski i Kuba Wojewódzki
Instagra,

Niestety, tym razem w programie nie zobaczymy Roberta Lewandowskiego. Kto wie, być może w przyszłości "Lewy" weźmie udział w show Kuby Wojewódzkiego...

4/5
Wojtek Szczęsny przyjechał na zgrupowanie reprezentacji Polski

Będziecie oglądać program z udziałem Wojtka Szczęsnego? W show nie zabraknie pytań o płytę Mariny! 

 

5/5
Artur Rojek na "Paszportach Polityki"
East News

W programie pojawi się również Artur Rojek.